מילוי והארכת שיער אומברה בראשון לציון – מאי פאר

שלום, שמי מאי, אני סטודנטית לרפואה , בת 21 מראשל"צ. ההיכרות שלי עם תוספות שיער הייתה כבר מלפני 3 שנים, בגלל בעיה גנטית.השיער שלי אף פעם לא גדל ואף מתקצר.הייתי אצל המון ספרים, הכרתי מלא בעלי מקצוע, אך בכל מקום שהייתי, הייתה בעיה אחרת; קשרים, ראסטות, תלישות וקריעות של השיער. השיער שלי היה ניראה מזעזע וכבר איבדתי תקווה.

מאיה סלע מילוי והארכת שיער אומברה - לפני ואחרי

אל לאזר לוי הגעתי דרך האינטרנט, אהבתי מאוד את המידע המעשיר, והעבודות היו נראות משגעות. כבר מהעבודות באתר שלו, היה ניתן לראות שהסלון מאוד מקצועי וברמה גבוהה.כשהגעתי לייעוץ, לאזר היה מאוד סובלני, ענה לי על כל השאלות, והשרה ביטחון רב, כך שכמעט כל החששות התפוגגו. כמובן שאחרי שנכוויתי מכל כך הרבה מעצבי שיער, עדיין היה לי פחד, והיה מאוד קשה לסמוך. אבל מבין כל האנשים שהייתי אצלם, לאזר היה הכי רציני, עם מבחר מדהים של תוספות משיער טבעי ואיכותי, והצליח להסביר לי בדיוק על כל בעיה שממנה חששתי (ממה היא נגרמת ואיך מונעים אותה). מה שהכי הרגיע אותי זאת השיטה החדשה שלו, שאף ספר לא מתעסק איתה – שיטת ה""Nano SP. בייעוץ, הוא הראה לי בדיוק איך היא עובדת, וראו כבר בחיבור לדוגמה, שהוא לא נראה כמו כולם, ולא מרגיש כמו כולם.

היום, אני מדברת לאחר 4 חודשים מאז יום העשייה, וכל יום אני נדהמת מחדש מהמראה הטבעי, מאיכות התוספות, מהחיבורים שהם מאוד עמידים, קלים במיוחד, כמעט ולא מורגשים, לא נראים בכלל לעין, והכי חשוב לא גורמים לי לשום נזק שנתקלתי בו בעבר.

אז תודה לך לאזר, על עבודה איכותית ומקצועית, מה שכבר 3 שנים לא הצלחתי להשיג. אתה תותח!