מילוי שיער

יש מספר דרכים לשנות את המראה החיצוני במקרה של נשירת שיער או דלילות באיזור השיער.
אולם הדרך הכי אפקטיבית, היא מילוי שיער אצל נשים אשר שיערן דליל.
מילוי שיער מתבצע באמצעות שיטות שונות,
כאשר אחת השיטות הכי מבוקשות ונפוצות בתקופה האחרונה היא תוספות השיער, שכן, היא שיטה שבה מוסיפים שיער טבעי ואמיתי לשיער הנוכחי בהתאם לצבע, למרקם ולאורך שלו, וזה נותן תחושה טבעית ומראה הכי אותנטי שיכול להיות.

תוספות השיער שמקנות את מראה מיליון הדולר!

כל מה שאת צריכה לעשות זה רק לגשת אל לאזר לוי תוספות שיער! לאזר, בעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב השיער בכלל ותוספות שיער בפרט, יעניק לך ייעוץ והתאמה אישית בהתאם לסוג שיערך, עוביו, אורכו, צבעו וכו', ויתאים לך את שיטת תוספות השיער האידיאלית לך.
ללאזר, רזומה עשיר בתחום תוספות השיער, והינו בעל המלצות רבות של לקוחות מרוצות. כמו כן, חשוב לציין כי לאזר וצוות המקום משתמשים אך ורק בשיער שהוא 100 אחוז טבעי , שיער שנבחר בדקדקנות ובייבוא אישי מרוסיה וארצות אירופה שם השיער בשל הגנטיקה ומזג האוויר הינו מלא, עדין ומושלם לביצוע תוספות השיער.בואי להגשים חלום!

מה זה מילוי שיער?

התופעה של שיער דליל מוכרת ונפוצה בארץ ובעולם. מדובר בנשים וגברים הסובלים מאובדן שיער ומדלילות, עד למצב של כמעט קרחת. המקור לשיער דליל, במקרים רבים קשור לגורמים גנטיים, מצבי לחץ ומתח, למחלות ולבעיות רפואיות, וגם הגיל של האדם. טכנולוגיות ושיטות חדשות של מילוי שיער דליל, מאפשרות היום לכל אדם הסובל מבעיות של שיער דליל, ליהנות ממראה של שיער בריא ומלא לאורך זמן. ישנם היום מספר פתרונות למילוי שיער: ספריי, תוספות שיער, אבקה למילוי שיער וכו'.

נשים המגיעות למספרה של לאזר לוי, כאשר הן נואשו מפתרונות שהוצעו להן על ידי גורמים אחרים, מגלות שלא הכל אבוד, ושיש פתרון לבעיה שהן חשוב שלא יימצא עבורה פתרון, נוח וקבוע. לא כל אישה מוכנה להסכים לפתרונות כמו השתלת שיער, או פתרונות אחדים הנחשבים לפתרונות חודרניים, כואבים או כאלה שמשאירים צלקות. פתרונות מילוי שיער המתבססים על טיפולים מודרניים, הכוללים שימוש בחומרים איכותיים, או כאלה שמשלבים מספר פתרונות, כמו הדבקה, שיזור תוספות שיער וכדומה, הם המועדפים היום על רוב האנשים.

מעבר ליעילות של הפתרונות הקיימים היום בשוק השיער, הם מעניקים מראה של שיער טבעי, שבעיקר משלים את השיער הקיים, ואינו מאפשר לאדם זר, לדעת שהייתה לפני כן, בעיה של שיער דליל.

יחידת מיקרו טופ
מילוי שיער בשיטת יחידת מיקרו טופ

מילוי שיער דליל לנשים – למי מתאים?

קיימים היום מספר שיטות של מילוי שיער דליל לנשים המתאימות לציבור גדול של נשים, שנאלצות להתמודד עם שיער דליל. השיטות המוכרות והיעילות של מילוי ועיבוי שיער הן: מילוי שיער על ידי ספריי, אבקה למילוי שיער, מילוי שיער על ידי תוספת שיער וכו'. הפתרונות המגוונים המוצעים למי שזקוקות היום לטיפול של מילוי שיער לנשים, מאפשרות לנשים, לשמור על מראה שיער טבעי, בריא ובעל נפח, באמצעות טיפול מהיר, נוח, ויעיל.

אחד הפתרונות המוכרים לנשים שסובלות משיער דליל או קרחת, הוא השימוש בפאות, שגם הן נחשבות לפתרון לגיטימי ומוצלח. עם זאת, לא כל אחת מעוניינת להתחייב על חבישת פאה לאורך כל היום, ושי כאלה שהמגע של השיער של הפאה, אינו נעים להן. לכן, הפתרונות המוצעים היום בתחום של מילוי שיער דליל לנשים, זוכים לביקוש גובר, במיוחד, כאשר הם מתגלים כפתרונות נוחים ויעילים.

מילוי שיער דליל בקרקפת או מילוי שיער בקדמת הראש – מה ההבדל?

ההבדל בין מילוי שיער בקדמת הראש לבין מילוי שיער דליל בקרקפת מתייחס בין היתר לשיטה שתיבחר לטיפול בשיער הדליל. במידה ויש מחסור בולט יותר בחלק הקדמי של הראש, הנטייה תהיה לכסות את המקום החשוף יותר באחת השיטות המוצעות. למיקום שבו יש מחסור בולט יותר של שיער, יש חשיבות כאשר בוחרים בשיטת המילוי, כאשר, מילוי ועיבוי שיער באזור הקרחת, יחייב גישת טיפול שונה מזו הנדרשת כאשר יש תופעה של שיער דליל בקדמת הראש, המחייבת לעיתים שילוב של מספר שיטות כדי להעניק למטופלת מראה של שיער בריא ובעל נפח.

לכל לקוחה, יש שיטת טיפול המתאימה לה, ורק לאחר שהשיטה המתאימה ביותר נבחרת, הטיפול יוצא לדרך. את השינוי רואים תוך כדי העבודה, כאשר המקום שרק לפני כמה דקות היה נראה ריק, מתחיל להתמלא והתחושה של ייאוש מתחלפת בתחושה של תקווה.

רשת מיקרו טופ
מילוי שיער בשיטת רשת מיקרו טופ

פתרונות למילוי שיער דליל

במספרת לאזר תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגבי שיטת מילוי השיער המתאימה לכן ביותר. שלוש השיטות המומלצות כאשר נדרש טיפול של מילוי שיער לנשים הן: מילוי שיער על ידי תוספת שיער, מילוי שיער על ידי ספריי וגם, אבקה למילוי שיער. שלוש השיטות מוכרות ויעילות, והן שינוי עד היום את חייהן, של אלפי נשים בישראל. המצב של שיער דליל, הוא מצב בלתי נסבל עבור נשים.

הוא פוגע בדימוי העצמי שלהן ומונע מהן, לא פעם, לצאת לבילויים וכדומה. בחירה בשיטת המילוי המתאימה, מאפשרת לנשים הסובלות משיער דליל, לשקם את מראה השיער ואת הדימוי העצמי שלהן.

שנים של ניסיון בתחום עיצוב השיער, ומתן פתרונות ללקוחות הסובלות משיער דליל, מאפשרות ללאזר לוי להעניק ללקוחותיו את הטיפול היעיל והמתאים ביותר, בין אם זאת התאמה של שיטת מילוי שיער או פתרון אחר.

רשת מיקרו טופ
מילוי שיער בשיטת רשת מיקרו טופ

 

שיטת מילוי השיער הייחודית של לאזר לוי

במספרת לאזר מודעים היטב לחוסר האונים וללחץ, כאשר לקוחה שנואשה משיטות מילוי שיער, שלא פתרו את הבעיה, אלא העמיקו אותה, וגם עלו לא מעט כסף, מגיעה למספרה בתקווה, שהפעם, תימצא עבורה השיטה המתאימה.

שיטת מילוי השיער הייחודית של לאזר לוי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. לקוחות שמגיעות למספרה, על סף הייאוש בגלל שלא נמצא להן פתרון מתאים לתופעה של שיער דליל, יוצאות מהמספרה, עם חיוך רחב, והכי חשוב, עם ערמת שיער בעלת נפח טבעי, שמשדרת גם בריאות וגם איכות. שיטת המילוי של לאזר היא שיטה איכותית ומתקדמת עם חומרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. שנים של ניסיון בתחום עיצוב השיער מאפשרות ללאזר לוי, להציע ללקוחותיו שיטת מילוי שיער דליל לנשים, יעילה ומצליחה. השיטה מתאימה לנשים במצבים שונים של שיער דליל ומומלצת ביותר.

מילוי שיער דליל לנשים – כמה עולה? מה המחיר?

באופן טבעי, שאלת המחיר מעסיקה את האדם שצריך לשלם על מוצר ייחודי אבל נחוץ. מילוי שיער דליל לנשים, הוא אחד המקרים האלה. מדובר במוצר ייחודי, ונחוץ מאד, עבור נשים שסופסוף מצאו פתרון ראוי לבעיה מעיקה כמו שיער דליל. לכן, השיקול האם "לקנות" או לוותר על המוצר, כמו שקורה לפעמים, כשמוותרים על רכישה של מעיל או זוג נעליים יקר, כאשר מדובר בתשלום על טיפול יעיל ואיכותי של מילוי שיער דליל, לפעמים המחיר, זאת הבעיה הקטנה ביותר. בדיקה של התעריפים של מילי ועיבוי שיער מאפשרת לנו להבין כמה, בערך, נידרש לשלם על טיפול של מילוי שיער בשיטות השונות.

המחיר של מילוי שיער באמצעות הדבקה מחומר סיליקון:  החל מ – 3,500 ש"ח עד 9,000 ₪.

המחיר של מילוי שיער בשיטת החרוזים לשיער באורך של 52 ס"מ משתנה גם לפי מספר היחידות – 20  יחידות: 150 עד 180 ₪ ו- 100 יחידות: 680 – 720 ₪

מחיר מילוי שיער חרוזים אחד מקצה לקצה 52 ס"מ 20 יחידות: 250 – 280 ₪

100 יחידות: 1,000 – 1,200 ₪

המחירים ממשיכים לעלות בהתאם לאורך השיער.

מילוי שיער בשיטות נוספות כמו שיטת הקליפסים ושיטת ההלחמה נעים בערך באותם המספרים כאשר המחיר שיידרש על מילוי שיער באורך של 52 ס"מ במילוי של 40 גרם של מילוי שיער בקליפסים יעלה עד 350 ₪ כאשר המחיר הגבוה ביותר יידרש עבור מילוי שיער של 100 גרם לאורך של 66 ס"מ בין 1,200 – 1,250 ₪.

בשיטת ההלחמה המחירים דומים למחירים הנדרשים בשיטת הקליפסים, למרות שכמדובר בשיטת ההלחמה, אורך השיער שניתן להוסיף, היא עד 76 ס"מ.

אחד היתרונות של הטיפולים החדשים של מילוי שיער, שניתן לטפח את השיער, באמצעות פן, צבע וכו'. במספר לאזר, תוכלו ליהנות משיטות מילוי שיער לנשים חדישות ויעילות, במחירים אטרקטיביים ונוחים.

רשת מיקרו טופ
מילוי שיער בשיטת רשת מיקרו טופ