הלחמת שיער בקרטין – תוספות שיער בשיטת אולטרה קרטין

הלחמת שיער באמצעות אולטרה קרטין הינה אחת השיטות המומלצות והאיכותיות ביותר בתחום הלחמות שיער. הקרטין הוא למעשה חלבון טבעי והטכניקה של חיבור החלבון לשיער מהווה פתרון מושלם בתחום תוספות השיער.

מה זה קרטין?

אני מניח שבמהלך חיפוש המידע שלכן בתחום תוספות השיער, סביר מאוד שנתקלת במונח "הלחמת שיער בקרטין". כפי שציינתי קודם, קרטין הוא חלבון טבעי, למעשה הוא החומר המבני העיקרי שנמצא על השכבה החיצונית של העור האנושי, השיער והציפורניים (כך שהוא טבעי לחלוטין).בשל תכונות מיוחדות שלו ניתן להשתמש בו גם בתכשירי טיפוח לשיער, הארכת שיער, כחומר לטיפול במילוי שיער ועוד.הוא בטוח לשימוש עם שיער אדם, אך נדרשת מקצועיות רבה על מנת לבצע חיבור תוספות שיער ברמה גבוה, לכן חשוב לוודא שמי שמבצע עבורך את תוספות השיער משתמש בציוד הנכון והמתקדם ביותר שיש, כדי למנוע נזק לשיער.פעמים רבות אני נשאל את השאלה: "האם קרטין הוא דבק?" חשוב להבין, קרטין אכן מבצע הדבקה של תוספות השיער לשיער המקורי, אך קרטין איננו מוצר סינטטי ולכן איננו מוגדר כדבק.

יתרונות הלחמת השיער באמצעות קרטין

צמיחה טבעית – מאחר וחומר הקראטין הינו חומר חלבון טבעי, אין הוא מונע את המשך צמיחתו הטבעית של השיער ואינו פוגע בסיב השערה.

עמידות – תוספת עמידה במיוחד, הלחמת השיער חזקה ויציבה שיכולה להחזיק חודשים רבים.

מראה טבעי – לאחר הלחמת השיער בקראטין, אף אחד לא יבחין שמדובר בשיער מולחם, מאחר והוא כה עדין ונראה כה טבעי. מראה השיער יהיה ארוך, מלא ומתאים בדיוק לשיער הקיים, כך שהמראה הינו טבעי לחלוטין.

הסרה מהירה – ישנה אפשרות להסיר את ההלחמה בקראטין באמצעות חומר מיוחד, ובמהירות, ללא כאבים, ומבלי להרוס את השיער הקיים.

שיער איכותי – בשיטת הלחמת השיער בקראטין עובדים רק עם שיער שהינו 100% טבעי לחלוטין, כלומר לא מלאכותי, כך שהאיכות כמובן הרבה יותר גבוהה.

מחיר הלחמת שיער בקרטין – כמה זה עולה?

כמו בתחומי אסתטיקה ויופי שונים, לא קיים מחיר אחיד לתוספות שיער בהלחמה, מאחר והנושא תלוי בגורמים שונים.לדוגמא: שיער שאיננו אמיתי (סינטטי) מחירו יהיה נמוך משמעותית מתוספות שיער טבעי – כמובן שהתוצאות והמראה הסופי יהיו בהתאם. המחיר נקבע לפי איכות השיער, הכמות, מהיכן השיער (המקור שלו), צבע השיער, סוג ושיטת החיבור ועוד. כל הגורמים הנ"ל נקבעים בפגישת ייעוץ והתאמה אותה מתאמים מראש.

כיצד מתבצעת הארכת שיער בקראטין

אם את שוקלת לעשות הארכת שיער באמצעות קראטין או בדרך אחרת, בואי נקבע פגישת ייעוץ בה אעשה לך הדמיה ותצאי עם כל המידע והצעת מחיר.

חשוב מאוד לבצע את ההלחמה רק במקומות מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, מאחר ויד לא מקצועית יכולה לפגוע בשיער שלך ולגרום לו נזק רב.

 

פירוק תוספות שיער זולות שאינן מומלצות שנעשו בשיטת קוויקי

חשוב מאוד לציין שאני עובד רק עם שיער טבעי לחלוטין, אשר אני מייבא באופן אישי ממדינות באירופה כמו רוסיה ואוקראינה ומדובר בשיער עדין, רך שמעולם לא עבר צבע או דבר אחר, כך שהמראה שלו זוהר ובריא במיוחד.
במהלך ביצוע ההלחמה, אני עובד עם החומרים הכי איכותיים והכי יוקרתיים ומבצע את ההלחמה בין קצוות השיער הפנימיים, ובכך שאין אפשרות לראות זאת חיצונית.
ניתן לבצע את ההלחמה בלייזר או בדבק קר ובעוד שיטות מגוונות מאוד, ואת ההתאמה ובחירת השיטה אני עושה לאחר שאת מגיעה אליי למספרה ואני מתאים לך בדיוק את השיטה שמתאימה לך למבנה השיער ולצורך שלך.
שלחי הודעה בוואטסאפ עוד היום ונקבע פגישה:​ 0547424443

כמה זמן מחזיקה הלחמת שיער?

הליך הארכת שיער יכול להיות כמה שעות והינו מחזיק למספר חודשים, כך שהתחזוקה שלו הוא אחת לכמה חודשים בלבד (בהתאם לקצב צמיחת השיער)