תוספות שיער תלתלים

משום מה ישנה נטייה לחשוב כי רק נשים בעלות שיער חלק מבצעות תוספות שיער, כלומר שהתוספות עצמן מגיעות רק משיער חלק או שיער שהוחלק, אך אין המצב כזה.

בפועל, יש המון נשים בעלות שיער מתולתל, אשר רוצות להישאר עם המראה המתולתל והשובבי שלהן, אך הוא לא מתולתל באופן שהן בדיוק רוצות: לפעמים הוא לא מספיק ארוך, או לא מספיק מלא, והן רוצות להקנות לו נפח, ברק ואורך.

בדיוק למקרים אלו, ישנן שיטות שונות של תוספות שיער לתלתלים ועליהן נסביר:

ירדן יפרח ממליצה אחרי תוספות שיער תלתלים

תוספות שיער בקליפסים לשיער מתולתל

מדובר בשיטה מאוד נפוצה, שמתאימה בעיקר לנשים אשר מעוניינות לבצע תוספות שיער, אך לא חפצות בזה באופן תמידי, כלומר רוצות שתהיה להן יכולת לפרק ולחבר מחדש את תוספות השיער כשהן רוצות בכך, גם באופן עצמאי.

ואכן, באמצעות תוספות שיער לשיער מתולתל בקליפסים, מה שמעצב השיער עושה, זה מתאים לכל אישה באופן אישי את סוג וכמות התוספת הנדרשת ומחבר לשיערה את התוספות באמצעות קליפסים מזעריים.

את אותן הקליפסים, האישה יכולה לפרק ולחבר לאחר מכן גם בביתה שלה, אם היא חפצה בכך.
מדובר בשיטה זולה יותר מהשיטה של הלחמה בלייזר, אך בספק אם טובה יותר.

הארכת שיער מתולתל בעזרת קליפסים

מילוי שיער לתלתלים עם תוספות שיער

מעצבי שיער מהשורה הראשונה בארץ, מייבאים תוספות שיער בצורות וגוונים שונים ממדינות שונות ברחבי העולם, ומשיער שעשוי מ-100 אחוז שיער אמיתי של נשים אמיתיות, אשר מכרו או תרמו את שיערן.

בין סוגי התוספות ניתן למצוא: תוספות שיער חלק, תוספות שיער מתולתל, תוספות שיער גלי, שיער שחור, בלונדיני ועוד ועוד, כך שלמעשה, כל אחת תוכל לקבל את התוספות המתאימות לה, בהתחשב כמובן למצב של שיערה ולרצונה.

את התוספות שמייבאים (חלקן גם מגיעות מהארץ) מחברים לשיער האישה, בשיטות שונות כדלקמן:

תוספות שיער מתולתל בשיטת לייזר

אחת השיטות היותר נפוצות בארץ ובכלל בעולם, זוהי שיטה לתוספות שיער בלייזר, ובשיטה זו מלחימים באמצעות מכשיר לייזר ייחודי ומתקדם את קצוות תוספות השיער, אל השיער של האישה, כמה שיותר קרוב לקרקפת, בצורה כזו שאינה פוגעת בשיער ושאינה נראית לעין.

השיטה של תוספות שיער בלייזר, מומלצת מאוד לנשים בעלות שיער מתולתל, כי היא מאוד יציבה וחזקה, והרי ידוע ששיער מתולתל זקוק לטיפוח תמידי ומסיבי, אם בחפיפות מרובות, אם בהברשות מרובות ועוד, וכמו כן, עוד יתרון שיש לשיטה זו, זה שהתוצאה פשוט נראית טבעית לחלוטין, עד כדי כך שלא יוכלו לשער בכלל שקיימות תוספות.

עוד יש לציין כי שיטה זו היא למעשה תוספות שיער קבועות ויש לחדשן רק לאחר כמה חודשים, עם צמיחת שורשי השיער, ועושים זאת במספרה בלבד, כלומר לא באופן עצמאי.

החלטת שאת מעוניינת בביצוע של תוספות שיער לתלתלים?

עכשיו מה שנותר לך להחליט הוא על איזו שיטה את הולכת. ולמעשה, רצוי מאוד שלא את תקבלי את ההחלטה לבדך,
אלא, שתתייעצי עם מעצב שיער מומחה שעוסק בתחום ומכיר אותו על בוריו, בכדי שיוכל לייעץ לך במקצועיות, מה הכי נכון לך, שהרי מה שנכון לאישה אחת, לא נכון לשניה ולהפך. יש המון שיטות וקל מאוד להתבלבל.

אז במקום שתוציאי הרבה מאוד כסף ותתחרטי, זה הזמן להגיע אל איש מקצוע מומחה, לאזר לוי לפגישת ייעוץ והתאמה לפני ביצוע התוספות!

 

מילוי והארכת שיער תלתלים - לפני ואחרי