לאזר לוי מומחה לתוספות שיער

לאזר לוי (Lazar Levi) הנו מעצב שיער מוביל בתחומו ומומחה לתוספות שיער, הזוכה למוניטין מעולה הודות להיותו אחד מאנשי המקצוע המיומנים והמצליחים ביותר בענף הספרות בכלל ובתוספות שיער בפרט.

לאזר לוי מתמחה בתוספות שיער ובעיצוב שיער, מילוי והארכות שיער. לקוחות רבים מכל הארץ, מצפון עד הדרום ואפילו מחו"ל, נוהרים למספרתו של לאזר, כשרבים מהם הינם לקוחות קבועים לאורך שנים.

הייחודיות של לאזר מתבטאת ביצירתיות הרבה, אותה הוא מפגין בכל סוגי תוספות שיער וביחסו החם והמסור לכל לקוח. כי אצל לאזר שביעות הרצון המלאה של הלקוחות עומדת בראש סדר העדיפויות.

לאזר לוי מומחה תוספות שיער

מומחה תוספות השיער לאזר לוי החל את דרכו בתחום עיצוב השיער לפני 12 שנים בחו"ל, כאשר עבד במספרות המובילות באירופה ומתוכם העביר לאזר כשנתיים בבי"ס המתקדם ביותר בבריטניה להתמחות בתוספות שיער.

ניסיונו הרב והכישורים שרכש במהלך 12 שנות עיסוקיו באים לידי ביטוי בתוצאות המרשימות.

לאזר לוקח חלק פעיל באירועים הקשורים בתחום עיצוב השיער ומקפיד להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הרבות בעולם ולשמר את מעמדו כמומחה בתוספות שיער.

לאזר התעסק בכל שיטות ההרכבה הקיימות בענף התוספות, כך שהוא מכיר את כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה מקרוב.
הידע בשיטות אלו והניסיון הרב שצבר איתן הקנו לו את היכולת לזהות איזו שיטה מתאימה לאיזה שיער, הן על מנת ליצור את המראה שהלקוחה רוצה תוך כדי שמירה על מראה טבעי, והן על מנת לא להזיק לשיערה.

אולם כיום, לאזר מתעסק בשיטת הרכבה אחת שהינה השיטה הכי מתקדמת טכנולוגית בעולם שנקראת Nano SP (גם: נאנו אס פי). לאזר הוא האחראי לייבוא השיטה לארץ והוא היחידי שמתעסק בשיטה שאיננה מכילה דבקים כלל.

שיטה זו מתאימה לכ-99% מסוגי השיער ולכן כמעט ואין בסלון שלו שימוש בשום שיטה אחרת.

אורין גולי סלפי עם לאזר מומחה לתוספות שיער

המומחיות של לאזר הביאה למהפכה בתחום תוספות השיער על ידי כך ששינה את כל הסטיגמות שהצטברו עם השנים על תוספות.

ניתן להתרשם מעבודות והמלצות רבות ולראות כי תוספות השיער נראות טבעיות לחלוטין עד כדי שלא ניתן להבחין שקיים משהו לא טבעי בשיער הלקוחה, כפי שרק מומחה בתחום התוספות יכול לעשות.

הדובדבן שבקצפת הוא שכל היופי הזה מגיע בלי להזיק לשיער ואף לאפשר לו להשתקם.