תוספות שיער בשיטת החיבור Nano SP

המונח "Sp" הינו ראשי תיבות של הביטוי: Super Protection, שתירגומו ומשמעו: הגנה מרבית.
ביטוי זה (sp) מבטא את הייחודיות והמקצועיות של התהליך, בו ניתנת ללקוחה המבקשת תוספת שיער, שמירה והגנה על שיערה הטבעי, נוכח הפגיעות השונות בשיער הטבעי של נשים בטיפולים שונים במספרות מסחריות או בבתים נשים המנסות לבצע תוספות כאלו בארץ ובעולם.
הלקוחה מקבלת תוספת שיער טבעי שנרכש ע"י לאזר לוי המקנה לה יופי אסתטי (נפח ואורך לשיערה הטבעי), וזאת כאמור ללא פגיעה בשיערה הטבעי.

הגנה מירבית זו מבוצעת בשיטת חיבור והלחמה ייחודית שהומצאמ/פותחה ע"י לאזר לוי, הכוללת רקיחה של תרכובות ייחודיות באמצעות חומרים ומוצרים המיובאים במיוחד מחו"ל.יש לציין כי רבים מן החומרים המשומשים בשוק בישראל אינם שומרים על השיער הטבעי באיכות של המוצר והתהליך של המבקש.משמעות הביטוי Nano SP היא שמקום החיבור של השיער הטבעי עם תוספת השיער הינו הדבקה בכמות קטנה מאוד של תערובת, אשר אינה ניתנת לראייה בעין טבעית ולהרגשה ביד.
השילוב של מוצר שהינו קטן מימדים, חדשני ומתקדם, המספק הגנה ושמירה מירבית לשיער הטבעי, מצדיק וראוי להירשם כחיבור שני המונחים לעיל, וכביטוי של סימן מסחרי המבוקש.

שיער מפואר, יפה ושופע – זהו אחד החלומות הכמוסים של כל אישה ואישה. יתר על כן, פעמים רבות מדובר בנקודה רגישה ביותר עבור נשים המרגישות לא בטוחות בעצמן, בנשיות שלהן וביכולות שלהן להקסים את הגברים שמולן, לשדר להן שהן המלכות שהוא זקוק להן בחייו.

השיער משחק תפקיד חשוב ביותר במראה החיצוני, ולא רק של נשים, גם גברים מקבלים פעמים רבות בקושי רב את העובדה שנטיות גנטיות וכן החלטות שגויות במהלך החיים הביאו אותם לאבד את שיערן מוקדם מאוד.
גם בקרב נשים זה עשוי לקרות, עקב מחלות שונות שמקורן הוא גנטי (כגון אלופציה אראטה) או לעיתים קרובות יותר – עקב שינויים הורמונליים שונים במהלך החיים, הן לצד הליכי היריון והנקה. יש דרכים שונות להתמודד עם מציאות לא פשוטה זו.
מצד אחד, אנשים רבים מרגישים שהטיפול מתחלק לשני מרכיבים שונים ולעיתים אפילו מנוגדים – או פיתרון חיצוני "מלאכותי", או פיתרון פנימי – הזנה.
עם זאת, לאור הפיתוחים האחרונים ניתן ליהנות משני המרכיבים האלה באותה המידה, וכן לתרום לשיפור המראה החיצוני של השיער לצד שמירה על בריאותו וחיזוקו לאחר הליכים טראומתיים פנימיים וחיצוניים כאחד (הליכים חיצוניים הינם ריבוי הליכים כימיים, צביעה, יישור או סלסול אגרסיביים, וכן העדר טיפול נאות בחומרי טיפוח מתאימים).

היתרונות של תוספות שיער מודרניות

לאורך שנים ארוכות להליך של תוספות השיער היה מוניטין לא חיובי במיוחד, מצד אחד של הליך יקר ביותר הנגיש אך ורק לאנשים מורמים מעם, ומצד שני – פוגעני לשיער הטבעי של האדם. במילים אחרות, התחושה הייתה שמדובר ביופי שיש להקריב המון עבורו, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת בריאות השיער. אך כיום הטכנולוגיות החדישות הביאו קדמה רבה גם לתחום הקוסמטי.
ראוי לציין שהתופעה של יצירת מראה שיער עשיר יותר בדרכים שונות היו כלל לא חדש, אפילו התחריטים העתיקים של מצריים העתיקה מראים את השיטות השונות בהן נקטו גם גברים וגם נשים על מנת להעניק לראש שלהם מראה מפואר יותר בדרכים שונות. יתר על כן, מראה של שיער בריא, שופע וארוך מאפשר לשמור על תחושת נעורים ורענונות לאורך זמן, לצד גוף מטופח. ניתן לראות זאת היטב בקרב כוכבות רבות בעולם, שכבר רחוקות מלהיות ילדות, אך מראה השיער השופע מעניק להן עוצמת לביאות, מעניק ביטחון עצמי ומראה זוהר. ניתן לראות דוגמאות רבות לתופעה זו,  ג'ניפר לופז, ביונסה, בריטני ספירס. עם זאת, ג'ניפר לופז חוותה תופעות לא נעימות של תוספות שיער שלא החזיקה מעמד בלהט שהיא מפגינה על הבמה ועפו במהלך הופעות. אך ראוי לציין שהדבר התרחש לפני מספר שנים, שבמהלכם ראינו צמיחה מהירה ואיכותית ביותר של שיטות חיבור יעילות, בריאות ועמידות ביותר. כך, תוך מספר שנים ראינו שיפור משמעותי בדרכים שבהן תוספות השיער מתחברות לראש, וכיום כל אישה וכל בחורה יכולה ליהנות מיתרונות אלה בקלות יחסית.

מהו חיבור נאנו אס פי?

אחד מסוגי החיבור הקיימים כיום בשוק תוספות השיער זהו חיבור נונו אס פי – המילה נונו כבר מעידה על כך שמדובר במוצר חדשני ומתקדם ביותר ברמה טכנולוגית. משמעות המילה נאנו הוא קטנטן, מה שאומר שבמהלך פיתוח החומר המהווה את הבסיס של שיטת החיבור נעשה שימוש בחלקיקים הקטנים ביותר, המאפשרים להשיג את המטרה הראשונית והמורכבת ביותר של ליצור חומר המעניק את החיבור החלק ביותר בין תוספות השיער לשיער המקורי, על מנת שהמעבר יהיה בלתי נראה בלתי מורגש. בנוסף, היתרון הגדול ביותר של חומרי חיבור איכותיים חבוי בעובדה שהם לא רק שלא פוגעים בבריאות של השיער, אלא גם מעניקים לו ערך מוסף, שומרים עליו מפני מפגעי הסביבה, יוצרים מעטפת מגן שתורמת לצמיחה בריאה של השיער בלי קשר לתוספות.

במילים אחרות, חיבור Nano SP זוהי הדרך הטובה ביותר לדאוג למראה השיער באופן מיידי תוך תרומה לאיכות ובריאות השיער גם בעתיד. מדובר בבחירה נבונה מכל הבחינות שנעשית קודם כל על ידי מומחה השיער שמספק את החומרים הדרושים ומבצע את תהליך החיבור בצורה מיומנת שנרכשת רק לאחר שנים של ניסיון ולאור אהבה כנה למקצוע. בחירה בלאזר לוי בתור מעצב השיער האחראי על בחירת החומרים ויצירת תוספות השיערשלכן זהו צעד משמעותי וגדול לעבר עתיד טוב וורוד יותר של השיער שלכם.

לאזר לוי ובחירותיו המקצועיות

"לחיבור תוספות השיער באמצעות נונו אס פי יש אינספור יתרונות", מספר לאזר לוי ללקוחותיו הקיימות וגם הפוטנציאליות. "כל בעיה האופיינית לתוספות שיער נפתרת אם עושים את החיבור באמצעות חומר חדשני זה שפותח ברוסיה, שבה סטנדרטי היופי גבוהים ביותר, ושיער ארוך, בריא ושופע שמגיע לפעמים יותר נמוך מהמותניים, על מנת להזכיר בובות ברבי – זה פריט חובה בקרב חלק מהחוגים החברתיים. לכן ניתן לסמוך על מומחים ממדינה זו שיעשו עבודה טובה ברמת המעבדה וכן ההתנסות, בכדי ליצור פיתרון מצוין לא רק לנשות המדינה שלהם, אלא לכל העולם".
בין היתרונות המובהקים ניתן למצוא:
  • חיבור לא טראומתי – השיער לא נשבר, לא מפתח קצוות מפוצלים ולא נחלש או נעשה דק יותר
  • עמיד בפני מים – אחת החששות של נשים במדינה כמו ישראל, שבה בילוי בים ו\או בבריכה מהווה חלק בלתי נפרד מההווי היומיומי
  • עמיד לאורך זמן – בתנאי שהטיפול נעשה באופן נאות ועל פי המלצותיו של לאזר לוי, וכן לאחר ביקורים תכופים במספרה לשם טיפוח וטיפול העשרה
  • מראה מושלם – על מנת שתוספות השיער ישרתו את בעל השיער לאורך זמן, המראה שלהן צריך להיות טבעי מצד אחד, אך גם לאפשר תחזוקה נוחה (בהנחה שהשיער ממשיך לצמוח לאט לאט תחת התוספות).
עבודה עם שיטת חיבור חדשנית ואיכותית כמו נאנו אס פי מאפשרת ללאזר לוי להעניק ללקוחותיו את המראה המושלם ותוך שמירה על בריאות השיער לשנים ארוכות. ואלו הן הסיבות לבחירה שהוא עשה לטובת שיטה זו.

 

מדוע דווקא לאזר לוי?

לאזר לוי מהווה אוטוריטה משמעותית ביותר בתחום עיצוב השיער הישראלי בכלל, ובעולם תוספות השיער בפרט. בזכות העובדה ששירות זה נהיה נגיש יותר בשנים האחרונות לאנשים מכל קצוות האוכלוסיה, לאזר לוי משקיע את מלוא המרץ להענקת הפיתרונות היעילים ביותר ללקוחותיו, תוך שמירה על רמת מחירים נגישה יחסית. זה מתאפשר בזכות הרצון האינסופי של לאזר ללמוד את התחום, להכיר את המוצרים החדשים המופיעים בתחום וגם לשלב את ה"מציאות" האחרונות בפעילות שלו. במילים אחרות, אצל לאזר לוי תמיד ניתן למצוא אתהפיתוחים והתכשירים המקצועיים ביותר המספקים את התוצאות הרצויות והטובות ביותר, שומרות על השיער בריא ויוצרות מראה כללי מהסרטים.

מקצועיותו באה לידי ביטוי בעובדה הפשוטה שהנשים שהמראה החיצוני שלהן חשוב להן ביותר – סלבריטאיות, כוכבות טלוויזיה וכו', מגיעות אליו כל הדרך לאזור שליד חולון, על מנת לקבל את המוצרים האיכותיים ביותר בתחום תוספות השיער ולזכות במראה חלומי וטבעי, כך שלאף אחד לא יהיה אפילו צל של ספק שמדובר בשיערה הטבעי של האישה. בואו להתרשם מיכולותיו של לאזר לוי ונפלאות שיטת החיבור נאנו אס פי עוד היום! צרו קשר לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות !

הארכת שיער גינגי בר מינאלי