שאלות נפוצות

לקוחות וחברים יקרים.

יש כמה שאלות שאני נשאל, שהן שאלות שאינני יכול לענות לכם בטלפון או בפייסבוק, אלא רק באופן אישי – בייעוץ.

רוב השאלות שאתם שואלים אותי אלו שאלות לגבי עלויות וביצוע התהליך.

למשל: מה המחיר? כמה עולה גרם? כמה עולה יחידה? ואיך מתבצע התהליך? מה העלויות? כמה יעלה לי שיער עד הטוסיק בערך? מה המחיר לתוספות שיער בערך? כמה עולה קוקו שיער בהלחמה?

אני כן רוצה לתת את השירות הטוב ביותר, ובשמחה לענות על כל שאלותיכם, אך קורה מצב שהמחיר תלוי בהרבה דברים, החשובים בינהם זה סוג השיער. סוג השיער יקבע איזה שיטה, איזה סוג שיער, כמה יחידות, וכמה גרם הכי יתאימו לשיערך.

בנוסף לכך, השיער שאני משתמש בו לתוספות הוא שיער מיוחד, השיער הכי איכותי שיש, שיער רוסי מאוקרינה וממוסקבה, שאני מייבא בעצמי, באופן אישי, מחו"ל.

לפני שהוא הופך לתוספות אני בודק שהוא לא עבר תהליכים כימיים, ובעזרת שיטות מיוחדות אני בודק את האיכות שלו. עד שלא תראו את התוספות לא תוכלו להבין את המשמעות של שיער איכותי טבעי 100%.

בנושא אחר, יש את ביצוע התהליך. ביצוע התהליך משתנה בהתאם לסוג השיער, כמו שכבר ציינתי. עד שלא תראו את משמעות הרכבת תוספות שיער איכותיות, לא תוכלו להבין כמה השקעה, דיוק, ריכוז ובעיקר זמן, חשובים כדי לקבל את התוצאה המושלמת!

לסיכוo, אם לא אראה את שיערכן, לא אוכל לתת לכן את השירות וההתאמה המושלמים, ואם אתן לא תראו את השיער שאני מייבא, לא תוכלו להבין את המשמעות של שיער איכותי. ואם לא תראו את ביצוע התהליך לא תוכלו להבין למה התוצאות שאני נותן הן התוצאות המושלמות ביותר הקיימות כיום

ממליץ לכן בחום להגיע לייעוץ אצלי במספרה, גם תוכלו ליהנות מיחס חם ושירות מצוין, וגם תהיו מרוצות מההסברה הכי טובה שיש!