קצת עלינו

לאזר לוי (Lazar Levi) הנו מעצב שיער הזוכה למוניטין מעולה הודות להיותו אחד מאנשי המקצוע המיומנים והמצליחים ביותר בענף הספרות בכלל ובתחום תוספות השיער בפרט.

לאזר החל את דרכו בתחום עיצוב השיער לפני 12 שנים בחו"ל, כאשר עבד במספרות המובילות באירופה ומתוכם כשנתיים בביה"ס המוביל בבריטניה בתחום בתוספות שיער.

ניסיונו הרב והכישורים שרכש במהלך 12 שנות עיסוקיו באים לידי ביטוי בתוצאות המרשימות.
לאזר מקפיד לקחת חלק פעיל באירועים בתחום עיצוב השיער ומקפיד להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הרבות בעולם תוספות השיער.

 

"שביעות הרצון המלאה של לקוחותי עומדת בראש סדר העדיפויות שלי, התודות שאני מקבל בסיום הרכבת תוספות שיער, שוות לי יותר מכל דבר אחר"

לאזר לוי

הצוות שלנו

לאזר החל את דרכו בתחום עיצוב השיער לפני 12 שנים בחו"ל, כאשר עבד במספרות המובילות באירופה ומתוכם כשנתיים בביה"ס המוביל בבריטניה בתחום בתוספות שיער.
ניסיונו הרב והכישורים שרכש במהלך 12 שנות עיסוקיו באים לידי ביטוי בתוצאות המרשימות. לאזר מקפיד לקחת חלק פעיל באירועים בתחום עיצוב השיער ומקפיד להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הרבות בעולם תוספות השיער.
לאזר לוי
מעצב שיער ומרכיב תוספות שיער – מיקי מבצע הליך של הרכבת תוספות שיער ברמת מקצועיות זהה ללאזר. מיקי ולאזר אחים שעברו בדיוק את אותן הכשרות והשתלמויות בתחום תוספות השיער, ויש להם את אותן שנות ניסיון בתור מעצבי שיער.
מיקי לוי
אחראית תוספות שיער – אתי אחראית על הכנת התוספות לפני הרכבה. תפקיד זה כולל צביעה (במידת הצורך), ניקוי, מיון וארגון התוספות.
אתי הינדרי
שירות לקוחות ושירות פרונטלי - אנה אחראית על שירות לקוחות בכל קווי התקשורת.
אנה מיסב
חופפת מקצועית – לנה אחראית על הכנת הלקוחות להליך תוספות שיער. היא הוכשרה במיוחד כדי להכין באופן המקצועי ביותר את שיער הלקוחה לפני תהליך ההרכבה.
לנה מילינצ'וק
אחראית שיווק ואדמיניסטרציה – נוי אחראית על ניהול שוטף של המספרה, הקפדה על סדרי עבודה, שיפור השירות ללקוח, ואחראית על עבודת שיווק בקווי התקשרות.
נוי שאול