קשת הקסמים מחיר, תמונות ,המלצות והסברים על השיטה

מראה שיער דליל ולא אסתטי במיוחד, עשוי להרוס את הדימוי העצמי של כל אישה – לכן חשוב מאוד להיות קשובות למצב של השיער שלכן ותמיד לטפל במצב בהקדם.

יחד עם זאת, לא תמיד אפשר להציל את השיער הטבעי שלכן, ובמקרים מסוימים אפשר וגם מומלץ לפנות לדרכים שונות המספקות מראה עשיר יותר באמצעות תוספות שיער והארכות שיער שונות. בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מתעניינות בתוספות שיער בשיטת קשת הקסמים.

קשת הקסמים מאפשרת לחדש מראה שיער עצוב ועייף, ומאפשרת פתרון זמני מעולה לאזור העליון של הראש, בתור תוספת או בתור פיתרון ייחודי שמעבר לכל – לא מחייב, משום שניתן להסיר את הקשת בערב ולהמשיך את ההתנהלות במראה הטבעי.

התרומה של קשת הקסמים למראה הכללי היא מדהימה וזו אחת הסיבות לכך שיותר ויותר נשים מתעניינות לאחרונה באפשרות זו.

מילוי תוספות שיער בעזרת קשת הקסמים

באילו מקרים עשוי להתעורר הצורך בקשת קסמים?

התדלדלות של שיער עם השנים או בתור מצב נתון (עקב נטייה גנטית) עשויה להתרחש באופן מפתיע וכמעט ללא כל אזהרה מוקדמת.

הדבר עשוי להתרחש על רקע שינויים הורמונליים, גיל, לחצים ומתחים ועוד. השיער בקדמת הראש מתדלדל ונהיה לא אסתטי. נראה כאילו השיער על הראש כמעט בלתי נראה, למרות שעל פניו הוא ארוך ואפילו יחסית בריא.

על מנת להעניק לראש מראה של שיער מלא, ניתן לפנות לאפשרויות הקסומות של קשת הקסמים שיוצרת תחושה של שיער מלא על הראש.

מדובר בפיתרון מותאם אישית – אך לא קבוע, כך שעבור נשים רבות מדובר בתוספת להתנהלות בבוקר: לקום, להתקלח, לעשות את שגרת הטיפוח, האיפור ולחבוש על הראש את קשת הקסמים, וכך להשיג את המראה המטופח שכל אחת רוצה.

יכולות להיות סיבות שונות ומגוונות לצורך להשתמש בתוספות שיער המגיעות במגוון סוגים וצורות – לעיתים מדובר ברצון ליהנות ממראה שיער יותר עשיר, במקרים אחרים מדובר בצורך קיומי לאור אובדן השיער.

במקצועות מסוימים יש דרישה למראה באיכות הגבוהה ביותר, כל התחומים הקשורים לעסקי הבידור, יופי, אופנה, קוסמטיקה, מכירות ועוד. במקרים אלה, קשת הקסמים הנה הפתרון המשתלם ביותר לקבלת התוצאות הרצויות. ב

מקרים רבים קשת הקסמים נותנת את התוצאות הרצויות בהרבה פחות התערבות מתוספות שיער קבועות. בנוסף, שיתוף פעולה עם מעצב שיער מנוסה  יאפשר לכם לנצל בצורה המיטבית ביותר את כל האפשרויות שנותנת הקשת.

לאזר לוי מסביר כיצד מחברים את קשת הקסמים

מהי קשת הקסמים ומה היא עושה?

קשת הקסמים היא למעשה הוספת שיער בשיטה לא פולשנית, תוך התאמה מלאה לצבע השיער ואף לקו הנסיגה, במידה והיא קיימת. קשת הקסמים מבוססת, כשמה, על קשת שעליה נמצאות קווצות שיער רבות. הקסם שלה הוא למעשה הדרך שבה היא משתלבת באופן בלתי נראה כמעט בתוך השיער הטבעי.
הסוד טמון בשזירה של קצוות השיער הנוסף בתוך הקשת והצורה שבה הקשת מתלבשת על הראש ויוצרת מראה אחיד ורציף עם שאר השיער. על מנת ליצור קשת הקסמים מחיר מוצדק, יש לבחור גם בקשת עצמה שתהיה נוחה ללבישה, ניתנת לכיוונון במידת הצורך, וגם להקדיש הרבה תשומת לב לשיער עצמו וסידורו, משום שהשילוב מעל לשיער הטבעי לא בהכרח פשוט ולא תמיד נראה טבעי, וכאן למעשה ניתן לראות את ההשפעה הקריטית של מעצב שיער ברמה הגבוהה ביותר.
על מנת למצוא קשת הקסמים מחיר שלא רק יהיה משתלם – אלא גם ייתן את התוצאה הרצויה, חשוב לפנות למומחה מוביל בתחום – ברמה של לאזר לוי. קשת הקסמים מחיר מעניקה את החופש להיות עם שיער שופע ומקסים מבלי להתחייב לטווח הארוך כמו עם תוספות שיער קבועות. ובניגוד לשיטות אחרות, המראה שלה כל כך טבעי שקשה להאמין שאפשר להסיר אותה בהינף יד! באמצעות עזרה של מומחה בתחום עיצוב השיער כמו לאזר לוי תוכלו לזכות במראה שיער שופע בקלות, תוך התאמה מושלמת לסוג השיער, מראהו, המרקם והעובי שלו, וזאת מבלי לסבך את השגרה היומיומית שלכן ולא במקצת.

הדגמה של קשת הקסמים

כמה עולה? קשת הקסמים – מחיר ועלויות

ניתן למצוא הצעות מחיר שונות עבור קשת הקסמים. אך כמו בכל מוצר או שירות מומלץ לבצע בדיקה מעמיקה בנוגע לכמה גורמים חשובים:
  • מעצב השיער המבצע את חיבור קשת הקסמים
  • תוספות השיער ממנה מורכבת הקשת
  • איכות החיבורים
  • ועוד

ביקור בסלון תוספות השיער של לאזר יאפשר לכם לקבל תמיכה מלאה בתהליך גיבוש הצורה והשזירה של קשת הקסמים, כך שתוכלו להיות בטוחות שהתוצאה תהיה יוצאת מן הכלל ותיתן מענה מלא לתקוות שלכן – וגם לסכומים שהשקעתם.

המחיר תלוי ב: איכות השיער, במקור שלו, בשיטת השזירה ולעיתים גם בקשת הקסמים עצמה.

על מנת שהיא תראה כמה שיותר טבעי, היא צריכה להשתלב באופן בלתי נראה בתוך השיער וליצור מראה כללי אחיד ללא כל "חשיפה" של הנקודות בהן הקשת משתלבת עם השיער הטבעי.

כמו בכל סוג אחר של העשרת מראה השיער, הדבר שהכי חשוב לאיכות המוצר – זה השיער עצמו. כאשר עושים תוספות שיער, מובן שצריך לבחור בשיער טבעי ואמיתי על מנת לשלב אותו בצורה הטובה, האיכותית והמקצועית ביותר.

יחד עם זאת, גם המצב של השיער הטבעי משפיע על המחיר, היות וככל שהשיער נמצא במצב יותר שמור וקרוב לטבעי (כמה שפחות עיבוד כימי וכו') – כך המחיר שלו עולה בצורה משמעותית.

להערכת מחיר של קשת הקסמים מומלץ לבוא לפגישת ייעוץ אישית 1 על 1 אצלנו.

לפרטים ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון / וואטסאפ 054-7424443

הסבר על חיבור קשת הקסמים והדגמה של הכנת קשת

 

מזמינים את קשת הקסמים ממקורות שאינם מתמחים בתוספות שיער? שימו לב טוב!

אנשים מזמינים פרטי טיפוח על כל סוגיהם בהקשת עכבר אחת. יחד עם זאת, הפשטות של התהליך עשויה להיות מטעה ביותר.
העובדה שניתן להזמין משהו באינטרנט, לא בהכרח מבטיחה שיהיה מספיק איכותי ומקצועי.

כאשר מזמינים קשת הקסמים במחיר זול באתרי קניות רגילים באינטרנט, לרוב לא מקבלים את השירות המלא הדרוש על מנת לקבל את כל היתרונות של הקשת: מראה טבעי, פשטות חיבור, שמירה על השיער ואורך חיים ארוך של המוצר.

על מנת ליהנות מכל אלה, יש לפנות לאיש מקצוע מיומן המסוגל לספק לכם את כל התמיכה הדרושה לאורך התהליך.

פעמים רבות העבודה של איש המקצוע הנה בעלת משקל רב יותר מאשר המוצר עצמו, משום שתחזוקה לא תקינה של הקשת תביא להריסה מלאה של השיער – גם אם הייתה איכותית מספיק מלכתחילה.

מאחר ואי אפשר לחוש ולהרגיש, קשה מאוד לוודא שהאיכות של השיער של קשת קסמים הנמכרת באינטרנט אכן עומדת בדרישות האיכות.

כך, גם אם המחיר נמוך, ללא עבודה מקצועית, התאמה מלאה של קשת הקסמים לצד תחזוקה שוטפת מיומנת ואיכותית, התוצאה תהיה מאכזבת ביותר, ועשויה אפילו לגרום להפסיק להאמין בקסם של הפיתרון הזה – וחבל, משום שמדובר באחת ההמצאות הטובות והיעילות ביותר בתחום עיצוב השיער בימינו.

כל הסיבות לכך שעם לאזר מחיר קשת הקסמים יצדיק את עצמו בצורה המלאה ביותר

נשים רבות חולמות להעשיר את מראה השיער שלהן, אך חשות שהמחירים גבוהים מדי.

לאזר משקיע את מלוא המאמצים על מנת להעניק לכן את התוצאות הטובות ביותר – מראה שיער טבעי, עשיר, מושקע ויפיפייה. הדרך לכך פשוטה ונגישה – התאמת תוספות שיער טבעי לפי סוג, כמות, צבע, אורך ומרקם, התאמת מידות, תפירה ולאחר מכן הרכבה ויצירת הפתרון האיכותי והמתאים ביותר.

יתכן שזה יותר יקר מהזמנה עצמית, אך התוצאה היא בהתאם! ואי אפשר להשוות בין הליך התאמה מלא של קשת הקסמים עם כל פתרון אחר שאתן עשויות למצוא. ללא יצירת קשת המתאימה לכן באופן אישי, ניתן לומר בבטחה שמדובר בזריקת כסף לאוויר.

ההשקעה של לאזר לוי בתהליך יצירה ותחזוקת קשת הקסמים ניכרת בכל, אתן גם מקבלות את ההרכבה הראשונית של הקשת, אך לא רק – יש לכן אוזן קשבת ומקום שאליו ניתן לפנות בכל שאלה וכל בעיה הקשורה לקשת הקסמים שלכן, ואתן מקבלות יחס, טיפול בדאגה למראה השיער שלכן, שדרוגים במידת הצורך ואף התאמה של הקשת לחידושי השיער שעושה לכן לאזר.

כך, באמצעות השירות המעולה של לאזר לוי, קשת הקסמים והשיער שלכן מתחברים בהרמוניה של יופי ואסתטיקה.

ליווי אישי שכזה בהחלט הופך את כל תהליך טיפול השיער להרבה יותר מהנה ומפנק.

מדוע כדאי להזמין תוספות שיער באמצעות קשת הקסמים אצל לאזר?

לאזר לוי ידוע בתור אחד ממעצבי השיער האיכותיים, המקצועיים והמיומנים ביותר בארץ.

הדבר מוכח בצורה פשוטה – למרות שאינו בחר במיקום יוקרתי במרכז תל אביב אלא באזור מרוחק יחסית – ביישוב אזור, הסלון שלו תמיד שוקק חיים, לקוחות מרוצות ומעריכות חוזרות אליו שוב ושוב לתיקון, שיפוץ, שדרוג וביצוע הליכים שונים מאפשרים להן להרגיש הכי טוב עם עצמן.

לאזר לוי שם לו למטרה להביא ללקוחותיו את המוצרים האיכותיים ביותר והחדשניים ביותר בעולם עיצוב השיער, כך שלכל אחת תהיה אפשרות ליהנות ממראה השיער הרצוי והמתאים לה.

למרות הפופולריות הגדולה של תוספות שיער קבועות, לא כולן מעוניינות להיות איתן באופן יומיומי, ובאמצעות גיבוש הפתרון של קשת הקסמים – לאזר לוי מאפשר ללקוחותיו לקבל פתרון זמני וחלקי מצד אחד, אך נגיש, נוח ומפנק ביותר מצד שני.

זו הסיבה לכך שניתן לראות נשים זוהרות ומפורסמות בסלון שלו באופן יומיומי, החל מכוכבות ריאליטי, שחקניות, זמרות ואפילו סופרות ידועות.

להערכת מחיר של קשת הקסמים מומלץ לבוא לפגישת ייעוץ אישית 1 על 1 אצלנו.

לפרטים ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון / וואטסאפ 054-7424443