תסרוקות ערב עם תוספות שיער

תסרוקות ערב מאז ומתמיד היו אלמנט חשוב לפני כל אירוע או טקס חשוב, בין אם זה מסיבת סיום של התיכון, שבו כל הנערות רוצות להיראות במיטבן, כלה ליום חתונתה, טקסי פרסים ונשפים ולמעשה בכל אירוע חשוב.

בכדי ליצור תסרוקות מיוחדות שגם יחזיקו ערב שלם, לעיתים יש צורך להוסיף גם תוספות שיער להליך, בעיקר אם זאת תסרוקת שמצריכה שיער ארוך או מלא מאוד ולאישה שמבצעת את התסרוקת יש שיער קצר או דליל.

תוספות שיער לאירוע ערב לאלה אייבנדר מהמירוץ למיליון

היתרונות הבולטים של תסרוקות ערב עם תוספות שיער

  1. נפח: ברוב המקרים תסרוקת שתהיה עם נפח בשיער תהיה מרשימה יותר. כיום, ניתן לקבל תוספות שיער בהתאמה אישית בדיוק במידה הרצויה, כלומר שלא יהיה נפוח מדי ולא דליל מדי והשיער יראה טבעי לחלוטין!
  2. עמידות: תסרוקות ערב מיוחדות יחזיקו הרבה יותר טוב אם השיער יהיה איכותי ויציב. במצב של תוספות שיער, התסרוקות שלך תחזיק זמן רב ותוכלי ליהנות מהתוצאה המושלמת ביותר לערב מלא.
  3. יופי: אין ספק כי היופי מהווה יתרון חשוב וגדול. תסרוקות ערב משיער קצר או דליל מדי יראו פחות יפה מאשר תסרוקות משיער ארוך ומלא, מי שאין לה את זה באופן טבעי, יכולה להאריך את שיערה באמצעות תוספות שיער בשילוב של תסרוקת בכדי להגיע לתוצאה האידיאלית.

תוספות שיער לכלות לפני אירוע

תוספות שיער משולבות עם תסרוקות לערב – לשילוב המנצח!

מדוע כדאי לשלב תסרוקת לערב יחד עם תוספות להארכת השיער?

יש מגוון של סיבות, בין אם זה כי השיער של האישה דליל והיא רוצה שיהיה לו נפח, בין אם היא רוצה תסרוקת מיוחדת לערב חשוב שניתן לעשות את אותה התסרוקת רק עם שיער ארוך ואילו השיער שלה לא מספיק ארוך בשביל זה וכו'.

שתדעי, שאם יש לך חלום ופנטזיה על תסרוקת שראית באינטרנט, אצל חברה וכדומה ואת חוששת שהשיער שלך לא מתאים מבחינת אורך או נפח בכדי לעשות את אותה התסרוקת, אז סביר להניח שכן תוכלי באמצעות תסרוקות ערב עם תוספות שיער אצל לאזר לוי!

לאזר לוי הינו מעצב שיער מומחה ומוביל מהשורה הראשונה בארץ אשר מציע לך להגיע אליו ולקבל ייעוץ והתאמה עבור תסרוקות ערב עם תוספות שיער.

כלומר, בין אם את כלה לפני חתונה, בין אם את אמא לבן שחוגג בקרוב בר מצווה ולכל אירוע חשוב אחר, את מוזמנת להגיע קודם כל לפגישת ייעוץ, שבה לאזר לוי יראה את שיערך, יציע לך מגוון של תסרוקות אפשרויות ולפי זה יתאים לך גם את תוספות השיער שאת צריכה בשביל התסרוקת הזו.

כלה באירוע עם תוספות שיער

תוספות שיער זמניות או קבועות לתסרוקת ערב?

אם מדובר באירוע חשוב מאוד כמו חתונה או בר מצווה לבן האהוב ואת רוצה להיראות במיטבך, סביר שתיקחי לא רק תסרוקת אלא תשלבי זאת עם תוספות שיער (במצב שאת זקוקה לכך כמובן).

ישנן נשים אשר מעוניינות בתוספות שיער זמניות ויש נשים אשר מעוניינות בתוספות שיער קבועות שלא רק יישארו להן במהלך הערב החשוב, אלא שגם יוכלו ליהנות מהן גם לאחר מכן ולאורך זמן.

ההחלטה צריכה להיות של האישה אשר מבצעת את תוספות השיער וכמובן הכל בייעוץ והכוונה של מעצב השיער.

תוספות זמניות –

מדובר בתוספות שעושים אותן במספרה באמצעות הדבקה או קליפסים כמו שימוש בקשת הקסמים והן נועדו לערב אחד או לתקופה קצרה. רוב התוספות הזמניות לא יחזיקו הרבה זמן.

קשת הקסמים לדוגמא, ניתנת לפירוק עצמי ולהרכבה עצמית, כך שתוכלי לבחור לפרק אותה מתי שתרצי (נניח לאחר האירוע) ולהרכיב אותה בחזרה באירועים אחרים או בזמן אחר שתחפצי בו, וכך אינה חד פעמית, אלא רבת שימוש.

המחיר של תוספות זמניות יהיה ברוב המקרים נמוך יותר מאשר תוספות קבועות, מהסיבה שהן זמניות.

תוספות קבועות –

מדובר בשיטות שונות שקיימות היום בשוק, כאשר השיטה המבוקשת או אחת המבוקשות לפחות בארץ הינה שיטת תוספות שיער בלייזר, הינה שיטה מאוד מוצלחת. בשיטה של תוספות שיער בלייזר, מבצעים הלחמה של תוספות שיער באמצעות מכשיר לייזר מתקדם, אשר מאוד עדין ואינו פוגע בשיער.

מלחימים את קצוות התוספות של השיער לשיער המקורי הטבעי של האישה מתחת לשכבה הראשונה של השיער, בכדי שלא יראה לעין, והתוצאות פשוט מושלמות, מה גם שזה מחזיק לאורך זמן רב (חשוב מאוד לבחור מעצב שיער שמבין בתחום ויש לו ניסיון בתוספות שיער אחרת זה יכול שלא להצליח כמו שאת מצפה).

תוספות שיער בלייזר יכולות להחזיק מספר חודשים, עד כחצי שנה – עד לצמיחת השורשים של השיער הטבעי.

מה קורה לאחר מספר חודשים כאשר השורשים צומחים?

פשוט להגיע שוב אל המספרה ומעצב השיער יבצע חידוש של תוספות השיער, הוא מפרק את התוספות הקיימות בעדינות, בצורה כזו שאם ויהיה נזק לשיער הוא יהיה ממש מזערי, וכמובן שלאחר שהוא יפרק את תוספות השיער הקיימות, הוא יבצע מחדש את התוספות בחלק העליון של השיער בצורה כזו שהן יחזיקו שוב מספר חודשים וכן הלאה והלאה.

תסרוקות ערב עם תוספות שיער לכלה

כלה ביום חתונתה זה דבר קדוש ומופלא.

כל כלה נראית כמו נסיכה מהאגדות ביום החתונה ושלושת המרכיבים החשובים ביותר במראה של הערב זה ללא ספק, השמלה המרשימה, האיפור המיוחד וכמובן השיער!

עיצוב השיער בחתונה הוא חשוב מאוד לכל כלה, ויש להתאים אותו קודם כל למבנה הפנים של האישה ולאישיות שלה, אם היא יותר קופצנית אז אולי מראה פזור יותר ואם יותר קלאסית אז מראה אסוף יותר, וכמו כן גם בהתאם למראה השמלה שהכלה בחרה לאותו ערב חשוב ומרגש.

אם את מתחתנת בקרוב, זה בדיוק הזמן שלך להגיע לפגישת ייעוץ לתסרוקות ערב עם תוספות שיער אצל לאזר לוי.

לאזר לוי הינו מעצב שיער המומחה בעיצוב ובביצוע של תסרוקות לכלות ובנוסף מתמחה גם בתוספות שיער, כך שיוכל להקנות לך את מראה השיער המושלם באמצעות שיטות שונות של תסרוקות ערב עם תוספות שיער.

כאשר תגיעי אל לאזר לוי לפגישת ייעוץ ראשונית, תוכלי להתרשם ממגוון התסרוקות שהוא ביצע לכלות ומהקטלוגים הנמצאים במספרה וביחד עם לאזר לוי להתאים לך את התסרוקת האידיאלית לך.

כמובן שתוכלי אפילו לבחור בשתי תסרוקות לערב החשוב: תסרוקת אסופה במהלך היום בצילומים ובכניסה לחופה ולאחר מכן אפשרות לפזר את התסרוקת באירוע עצמו ובמסיבה הגדולה. אצל לאזר הכל אפשרי!

אם יש לך שיער קצר ואת חולמת על שיער ארוך ביום החתונה, אם יש לך שיער דליל שלא יחזיק תסרוקת מיוחדת למהלך יום החתונה וכדומה, מה שתוכלי לעשות אצל לאזר לוי הוא תוספות שיער בשילוב של תסרוקת הערב, כלומר, לאזר לוי משלב בין ביצוע תוספות שיער לבין התסרוקת, וכך תהני גם משיער שופע וארוך וגם מהתסרוקת שתמיד חלמת עליה ליום החתונה שלך מבלי להתפשר, וכזו שתחזיק לך זמן רב – בעלת עמידות גבוהה מאוד.

תוספות שיער לכלות

תסרוקות ערב עם תוספות שיער – הליך הביצוע

בראש ובראשונה צריך להגיע אל מספרת לאזר לוי בכדי לקבל ייעוץ והתאמה.

כמובן שאם יש אישה אשר מעוניינת בתוספות שיער אולם מצב השיער איננו מאפשר בשל סיבות שונות כמו: שיער מספיק מלא וארוך ואין לה צורך בכך, או אם המצב הבריאותי של שיערה לא מאפשר לה לעשות תוספות שיער וכדומה, לאזר לוי יודיע לה על כך, ולא יבצע את ההליך.

לא בכל מקרה ולא לכל אחת מתאים לעשות תסרוקות ערב עם תוספות שיער. חשוב מאוד לא לפגוע בבריאות השיער ובמצבו ולכן, אל תחכי לדקה ה-90 ותגיעי זמן מה לפני האירוע או הערב שבו את רוצה לעשות את תוספות השיער בכדי להתייעץ ולהבין מה בדיוק מתאים לך אם בכלל.

כמו כן, ברוב המקרים כן יש אפשרות לבצע תוספות שיער ולשלב זאת עם תסרוקות שיער ולאחר פגישת הייעוץ ייקבע היום שבו מבצעים את ההליך בפועל.

ביום עצמו תצטרכי  להיות ערוכה למספר שעות במספרה שבתחילה תגיעי ויחפפו את שיערך היטב, לאחר מכן, יברישו וייבשו אותו, לאחר מכן יבצעו את תוספות השיער בשיטה שלאזר לוי יבחר עבורך, אם זה שיטת הלחמה, לייזר, הדבקה, קשת הקסמים ועוד.

לבסוף ביצוע תסרוקת עם תוספות השיער למראה הנסיכותי המושלם.

חשוב לציין שתסרוקת לערב שמגיעה יחד עם תוספות שיער תחזיק זמן רב ותראה טבעית לחלוטין.

מדוע לבחור בלאזר לוי?

מדובר במעצב שיער ותיק עם רזומה עשיר מאוד ועם אינספור המלצות של לקוחות מרוצים. בנוסף, מדובר במעצב שיער עם מקצועיות ואדיבות שאין שני לה.

לאזר לוי יקשיב לך יחד עם צוות המספרה המסור ותוכלי להרגיש כבר מהרגע הראשון כי את נמצאת במקום הנכון עבורך.

השאיפה והמטרה היא להוציא אותך בדיוק כמו שאת מצפה! כמו מיליון דולר ולא פחות מכך, ועל כן גם לאזר לוי וגם כל צוות המקום יעשה הכל בכדי לרצות אותך.

כלות ממליצות על לאזר לוי

בנוסף, לאזר לוי משתמש אך ורק בחומרים ומוצרים שטובים ואיכותיים לשיער, מוצרים יוקרתיים מאוד, בין אם זה במוצרי הבסיס כמו בחפיפת השיער במוצרי השמפו, מסיכה ומרכך ועד למכשירי הפן, הבייביליס, מכשירי וחומרי החלקת השיער, מכשירי הלייזר לתוספות שיער ועוד.

תסרוקת מיוחדת עם תוספות שיער לחתונה

בנוסף ולא פחות חשוב מכך, אצל לאזר לוי תוספות השיער הינן מיובאות באופן אישי על ידי לאזר ממדינות אירופה מובחרות בתחום כמו אוקראינה ורוסיה, שם השיער ידוע כאיכותי מאוד ומובחר מאוד, ותוספות השיער של לאזר עשויות מ100% שיער טבעי, כך שאת יכולה להיות בטוחה ורגועה כי הנך נמצאת בידיים הטובות ביותר!

כלות ממליצות על לאזר לוי

את מוזמנת להגיע אל מספרת לאזר לוי אשר ממוקמת בעיר אזור (צמוד לחולון) במרכז הארץ ולקבל ייעוץ והכוונה אישית מאחד ממעצבי השיער הטובים ביותר במדינה.
לשאלות וייעוץ בנושא תוספות שיער ומילוי שיער ניתן לפנות ישירות בטלפון/וואטסאפ: 054-7424443
כתובתינו: העלייה השנייה 43, יישוב אזור.