פאות לנשים משיער טבעי בהתאמה אישית

מה זה פאות לנשים?

 

חלק גדול מהציבור בישראל נוהג לקשר בין פאות לנשים לציבור החרדי. עם זאת, יש ציבור גדול מאד של נשים, שזקוקות לסוגים שונים של פאות נוכריות, כמו פאות רפואיות, פאות לנשים חולות סרטן, או לחלופין, פאות יוקרה לנשים, שתפקידן לשדרג את החזות של נשים בכלל. פאות לנשים עשויות משיער סינטטי או משיער אנושי. מבנה הפאה עשוי משני חלקים עיקריים: רשת ושיער. ההבדלים בין הפאות, טמונים במבנה הרשת ובחומרים שמהן הן עשויות. כמו כן, הן נבדלות בגלל סוגי השיער והאיכויות השונות של סיבי השערה. ישנם שלושה סוגים של שיער שמהם עשויות הפאות: שיער מלאכותי, שיער טבעי מן החי ושיער טבעי מבני אדם.

 

מי משתמש בפאות?

 

השימוש בפאות נפוץ מאד בקרב נשים בציבור החרדי, אך לא רק.  פאות נוכריות משמשות קבוצות שונות של נשים פאות לנשים חולות סרטן, מיועדות לנשים, שעקב טיפולים כימותרפיים, סובלות מנשירה כבדה של השיער. כמו כן, פאות רפואיות מהוות פתרון מושלם עבור נשים שסובלות ממחלות שכתוצאה מהן יש פגיעה בשיער כמו: סבוריאה, גזזת, אנמיה ואחרות. פרט לכך, בשנים האחרונות, פאות לנשים חזרו להיות חלק בלתי נפרד ממראה נשי ועדכני של נשים בכל העולם. במספרת לאזר, מתאימים לכל אישה, את הפאה המושלמת, שתעניק לך מראה טבעי, נשי ועדכני. המגוון העשיר של פאות קצרות, פאות ארוכות, בעיצובים מודרניים או קלאסיים, בצבעים טבעיים, בסגנונות שונים, כמו שיער מתולתל, שיער חלק, גלי, עם גוונים וכו', מאפשר לכל אישה למצוא את הפאה המתאימה למראה ולאישיות שלה.

 

פאה טבעית או סינטטית – מה עדיף?

 

הבחירה בין פאה טבעית או סינטטית, מחייבת בדיקה של היתרונות והחסרונות של כל סוג. פאה סינטטית מיוצרת מסיבים סינטטיים שתכונותיהן מאד דומות לתכונותיו של שיער טבעי. הסיבים הסינטטיים שמהם עשויות פאות נוכריות נבדלים לפי התכונות הבאות: עמידות בחום, חוזק, רכות, גמישות, צבע ובאפשרות של שינוי צורה וצבע, בהתאם לצרכים ולדרישות של המשתמשת. כיום יש מספר סוגים של שיער שמהן עשויות פאות לנשים. אפשר לרכוש פאות משיער רוסי, משיער טורקי, הודי, מאירופה וממזרח אירופה, מאפריקה, מדרום אמריקה ושיער אסיאתי. אחד הנושאים החשובים כאשר בוחרים את הפאה המתאימה, היא כמובן פאות השוואת מחירים, מעבר לקביעה איזו פאה מתאימה, ולאיזו מטרה היא מיועדת. הרמה של פאות סינטטיות עלתה מאד בשנים האחרונות, וכשמדובר בפאות סינטטיות איכותיות, כמעט ולא ניתן להרגיש בהבדל בין פאה משיער טבעי לבין פאה סינטטית.

 

פאות קסטום ייחודיות – פאות יוקרה לנשים משיער רוסי

 

פאות קאסטם במבצע מאפשרת לנשים לרכוש פאות משיער רוסי איכותיות במחירים כדאיים. פאות קאסטם קצרות זוכות לביקוש רב בקרב הציבור הרחב, כאשר לקראת הקיץ, הביקוש לדגמים של פאות קצרות גבוה במיוחד. במספרת לאזר, תוכלו לקבל הדרכה וייעוץ כאשר אתן בוחרות פאות ארוכות, קצרות, משיער טבעי רוסי של חברת קאסטם. במספרת לאזר, מבחר גדול של פאות יוקרה לנשים, המתאימות לכל אישה. פאות קאסטם עשויות משיער טבעי הן הלהיט של התקופה האחרונה, כאשר מחפשים פאה נוכרית איכותית. האיכות שלהן כל כך גבוהה, שכמעט ולא ניתן להבחין שמדובר בפאה נוכרית. הפאות העשויות משיער טבעי, משתלבות עם הצבעים הטבעיים של המשתמשות ומעניקות מראה טבעי ובריא. פאות נוכריות של קאסטם, בעלות אורך חיים ארוך במיוחד, במיוחד מפני שהן עשויות משיער טבעי אמיתי ואיכותי.

 

פאות רפואיות: פאות לנשים חולות סרטן או הסובלות משיער דליל בגלל בעיה רפואית

 

עבור נשים רבות, חבישת פאה נוכרית, היא לא רק עניין אופנתי, אלא צורך אמיתי. התוצאה של בחירת פאה איכותית המותאמת באופן מושלם לפנים, לגוון העור, ולסגנון האישי של כל אישה, יכולה להיות מרשימה, אם מקבלים את הייעוץ הנכון. התאמה אישית של פאה נוכרית לאישה, מחייבת ידע, מקצועיות וניסיון. במספרת לאזר, תוכלו למצוא את שלושתם. במיוחד עבור נשים שעקב טיפולים כימותרפיים או בגלל תופעה של שיער דליל, נוצר הצורך למצוא תחליף לשיער הטבעי, חשוב להתאים באופן מושלם את הפאה המתאימה. פאות רפואיות נוצרו במיוחד עבור נשים המתמודדות עם תהליך מואץ של אובדן שיער עקב בעיות רפואיות, או כאלה שבעקבות מחלות עור שונות, הן סובלות משיער דליל מאד. פאות רפואיות מאפשרות לנשים לשמור על מראה שיער טבעי, על ידי שימוש בחומרי הדבקה מיוחדים ששומרים על עור הקרקפת מפני נזקים שעלולים להיווצר עקב שימוש בדבקה להדבקות פאה שהשימוש בו עלול להסב נזק לקרקפת. לקוחות מספר לאזר, מקבלות ייעוץ והדרכה על היתרונות של פאות רפואיות איכותיות משיער רוסי מעבר להתאמת הפאה המתאימה לדרישות שלהן.

 

פאות לנשים – כמה עולה? מה המחיר?

 

ההוצאה על פאות יוקרה לנשים, היא הוצאה חד פעמית גבוהה, כאשר היא יכולה לנוע בין 1,500 ₪ ועד 2,500 ₪. אבל, פאה נוכרית, איכותית, עשויה משיער רוסי טבעי, או שיער טבעי אחר, משמשת את האישה, כשיער טבעי לכל דבר, מעבר לשדרוג המראה החיצוני. כמו כן, השימוש בפאה נוכרית, עשויה לחסוך עבור נשים רבות, את הצורך להגיע למספרה לטיפולים שיער, כמו תספורת, פן, צבע וכדומה. כעיקרון, נשים רבות שחובשות פאה, עושות זאת מתוך צורך אמיתי, כמו תחליף לשיער טבעי, במידה והן עוברות תהליך רפואי, או בגלל בעיה רפואית, וכמובן, נשים המשתייכות למגזר החרדי, מבחינתן, חבישת פאה, היא תנאי הלכתי. כאשר עורכים פאות השוואת מחירים, אפשר למצוא גם פאות קאסטם במבצע, המוצעות במחירים אטרקטיביים. ההשקעה ברכישת פאה נוכרית איכותית, משתלמת לטווח הרחוק, מפני שמדובר בשיער שאמור להחזיק הרבה שנים, ואם שומרים על הפאה ומתחזקים אותה בצורה נכונה, היא יכולה להיראות חדשה ומטופחת גם עשור אחרי הקנייה, בדיוק כמו שמשקיעים בשיער הטבעי שלנו.  

 

למה לבחור בלאזר לוי לעיצוב הפאה שלך?

 

אחד הרגעים החשובים ביותר עבור אישה, שמחליטה לרכוש פאה נוכרית, מכל סיבה שהיא, רפואית, אופנתית או אחרת, היא לקבל את הייעוץ הנכון לקראת בחירת הפאה המתאימה. בחירת פאה נוכרית, היא לא כמו בחירה של מעיל, שמלה או תכשיט. פאה נוכרית היא חלק מהגוף שלנו, והיא צריכה להיראות הכי טבעית שיש. כאשר אישה בוחרת פאה נוכרית, היא בוחרת פריט שהוא צריך להשלים את המראה החיצוני שלה, הוא צריך להיראות טבעי עליה, ולא להיראות כגוף זר, שגם אם הוא יפה, הוא לא חלק מהאישיות שלה.

 

בגלל זה, כאשר אתן בוחרות פאה נוכרית, אתן צריכות איש מקצוע ישר ומנוסה, שיזהה מיד את מה שאתן מחפשות, ואת מה שאתן צריכות. לאזר לוי, מעניק ללקוחותיו את הייעוץ וההדרכה הנחוצים לפני בחירת פאה נוכרית, שאמורה להיות חלק בלתי נפרד מהמראה והאישיות שלך. השיער הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במראה של כל אישה. הוא יכול להעניק מראה צעיר ומושך, רציני ואלגנטי, שובב וסקסי, אך יותר מהכל, הוא צריך לשדר את מי שאת, או את מי שאת רוצה להיות או להציג. עוד לפני שבוחרים את הפאה המתאימה, צריך לבחור את האדם שייתן את הייעוץ הנכון והמקצועי ביותר.