תוספות שיער אומברה

שיער זה אחד הדברים הללו שאנחנו אף פעם לא מרוצים מהם עד הסוף.

נשים רבות בעלות שיער מתולתל – מיישרות, כל בעלי השיער הישר – מסלסלות, בעלות השיער הארוך חולמות על תספורות קצוצות (רק שלא תמיד יש להן את האומץ ללכת עם הרצון הזה עד הסוף), וכל בעלות השיער הקצר והבינוני חולמות על רעמה ענקית ומרשימה.

אם זה לא מספיק, אז כולנו כל הזמן חולמים גם על שינויים בצבע של השיער.

אך שינויים אלה יכולים להיות מאוד מזיקים, בעיקר כאשר משנים את הצבע לעבר הבהיר הרבה יותר – גם תהליך החמצון העדין ביותר, המבוצע בידי אמן שיער מיומן, עדיין משפיע על השיער ודורש טיפוח מוקפד על מנת לשמור על מבנה, אורך ועובי השיער כך שהעניין יצדיק את עצמו.

הרצון הבלתי נלאה הזה לשינויים הביא להיווצרות שירותים שונים בכל תחום עיצוב השיער.

כיום נהיה טרנד חזק מאוד של צביעת שיער בסגנון אומברה
מאיה סלע הארכת שיער אומברה במראה טבעי

 

מהו סגנון האומברה בעיצוב השיער?

אם בשנות ה-90 ושנות ה-2000 המוקדמות היה אופנתי מאוד שהגוונים יהיו אנכיים – כלומר קווצות שיער ארוכות צבועות מהשורש ועד הקצה.

האומברה בא לתת את המראה ההפוך, כאשר הגוונים נמצאים על השיער בצורה אופקית, כלומר שמאורך מסוים צבע השיער הופך לאחר, ללא כל הכנה, וללא כל ניסיון להיראות "טבעי". כי זו לא המטרה פה – לא טבעיות, אלא סגנון, יופי, מקוריות, או כל מטרה אחרת שבאה להשיג האישה באמצעות שינוי דרסטי יותר או פחות במראה השיער שלה.

היתרון המשמעותי ביותר של תוספות שיער אומברה

היתרון הגדול ביותר של ביצוע תוספות שיער אומברה נעוץ בעובדה שניתן גם לשנות את מראה השיער, גם להאריך אותו – וזאת בלי הצורך לשנות בצורה משמעותית את השיער הטבעי.

אנשים רבים חוששים לעשות תוספות שיער, משום שלרוב דרוש עיבוד כלשהו של השיער הטבעי, זאת משום שלא תמיד ניתן למצוא שיער בול באותו הצבע, לכן יש צורך ביצירת מראה אחיד באמצעות צביעה, חמצון וכו'.

כאשר בוחרים בתוספות שיער באומברה, מראש מוותרים על האחידות הזאת. יתר על כן, עושים זאת בצורה מובהקת ואפילו קצת מרדנית.

בנוסף, כיום מקובל מאוד לעשות הארכת שיער בצבעים שכלל לא נחשבים ל"טבעיים" – כגון תכלת, וורוד, סגול, אדום בוהק וכו'.

כך שלאף אחד לא יהיה ספק שלא מדובר בצבע הטבעי של האישה או הנערה, וזהו בדיוק הרעיון שעומד מאחורי ביצוע השינוי המיוחל במראה החיצוני באמצעות תוספות אומברה.

ברגע שהרעיון ימצה את עצמו, או שהאישה תרצה להתקדם לעבר ההרפתקאה הבאה שלה – כל מה שדרוש זה פשוט להוריד את התוספות ולהמשיך הלאה. באחסון נכון וטיפול נאות, ניתן אפילו לשמור את התוספות לשימוש עתידי.

תוספות שיער באומברה לאביבית בר זוהר

 

מה הקשר בין אומברה לתוספות שיער?

לכאורה, אומברה זהו סגנון ספציפי לצביעת שיער (ויש שיגידו – סגנון שלא מתאים לכולם, שהרי זה הכל עניין של טעם), ומה הקשר בינו לבין תוספות השיער? שכולנו התרגלנו לחשוב עליהן כעל המשך ישיר של השיער.

שני המאפיינים העיקריים של כיוונים אלה לשינוי במראה השיער מאפשרים להשיג תוצאה יפה שמעצימה ומעשירה את המראה הכללי.

דרך אגב, גם כאשר עושים גווני אומברה על השיער ה"טבעי" – מדובר בהרפתקה הרבה פחות מחייבת מהגוונים ה"קלאסיים", משום שתמיד אפשר לגזור חלק זה של השיער ופשוט להתחיל מחדש.

לכן, איחוד בין שני השינויים האלה במראה השיער מאפשר להשיג את התוצאות הטובות ביותר מכל הבחינות.

איילין הארכת שיער אומברה לפני ואחרי

האם תוספות שיער באומברה מזיקות או פוגעות בשיער?

תוספות שיער מאפשרות לעשות שינוי במראה השיער והארכתו מבלי לשנות את הטקסטורה או הצבע של השיער הטבעי.

עבור רבים מדובר ביתרון גדול, משום שההליך מאפשר לשמור על השיער. עם זאת, חשוב מאוד לדאוג לטיפוח יומיומי, שימוש בתכשירים הנכונים וטיפול נאות במסגרת סלון עיצוב שיער איכותי ומקצועי המספק את כל הדרוש על מנת שהשיער הטבעי יהיה בריא, ותוספות השיער ישרתו אתכן נאמנה לאורך זמן.

הנזק שעשוי להיגרם על ידי תוספות שיער תלוי בשני גורמים משמעותיים:

  1. סוג החיבור של התוספות
  2. עד כמה התוספות מתאימות לשיער שלכם.

חשוב מאוד לעשות תוספות שיער בעלות טקסטורה דומה לשיער הטבעי, משום שאם היא תהיה כבדה מדי, הדבר יגרום ללחץ גדול על השיער, ובסופו של דבר כוח הכבידה עשוי לעשות את שלו ולגרום לשיער לנשור.

באופן כללי, חיזוק השיער הטבעי הינו חלק בלתי נפרד מטיפול וטיפוח בתוספות השיער.

כך שמבחינה זו, הבחירה להיעזר בתוספות שיער יכולה אפילו להיות יתרון גדול ולהביא לתועלת רבה לשיער, משום שזה גורם לדאוג לשיער באופן קבוע, לא להזניח אותו, ולטפל באמצעות תכשירי הטיפוח הטובים ביותר בשוק, בסיוע מומחה שידאג לכך שהשיער תמיד ייראה במיטבו.

תוספות שיער מסוג זה עדיין לא הפכו לנפוצים כמו הסוגים האחרים, כך שאם אתן מחפשות קצת תשומת לב חיובית מהסובבים, ביצוע תוספות שיער מסוג אומברה בהחלט תעזור לכם להשיג את האפקט הזה.

ניתן להשיג מראה מקורי ביותר באמצעות שילובים של מספר צבעים או של צבעים שהכי לא נראים משתלבים. ניתן לדמיין עד כמה שתרצו.

הארכת שיער באומברה

מי יכולה לעשות תוספות שיער אומברה בצורה טובה?

על מנת שהתהליכים יהיו קלילים, נעימים וחסרי דאגות, חשוב מאוד לבחור באדם הנכון ביותר לביצוע המשימה. מנוסה, מיומן ובעל גישה לאביזרים החשובים ביותר לביצוע שינויים בצבע השיער ללא כל בעיה.

מעצב השיער הוותיק, שכבר זכה לאהדה והכרה בזכות עבודתו עם נשים מפורסמות ביותר – הוא דוגמא מעולה לאיש מקצוע שהוכיח את עצמו ברמה לאומית. דרכו ניתן להזמין את כל סוגי התוספות הקיימות בשוק במחירים הוגנים.

לאזר לוי מלווה אתכם לכל אורך תהליך בחירת, התאמת, שזירת תוספות השיער וכן בטיפוחן בחודשים שאחרי.

זו הסיבה לכך שלקוחות רבות באות להתנסות יחידה – ונשארות לשנים ארוכות.

אחת הסיבות העיקריות להצלחה שלו הינה המחויבות לספק את תוספות השיער האיכותיות ביותר שניתן למצוא בשוק.

אביבית בר זוהר אחרי הארכת שיער באומברה

אביבית בר זוהר - הארכת שיער אומברה

כיצד עושים תוספות שיער אומברה?

כמו בכל סוג אחר של תוספות שיער, ניתן לממש את הרעיון בדרכים שונות.

ניתן לבצע את החיבור באמצעות הלחמה עם חלבון מאחד כמו הקרטין, או לאנשים שפחות מחויבים – באמצעות קליפסים, אך מדובר פעמים רבות בחיבור הרבה פחות יציב. כל מקרה לגופו – כל שיער מתפקד בצורה שונה עם סוגי חיבורים שונים, ועל מנת לדעת בוודאות – יש להגיע לפגישת ייעוץ.

הייעוץ המקדים הינו שלב חשוב מאוד בתהליך זה, וחשוב מאוד לגשת אליו בסבלנות.

כמו כן, עם דרוש לכן פיתרון מהיר ומיידי – יכול להיות שתתאכזבו, משום שביצוע תוספות שיער בצורה איכותית ועל מנת שהמראה הכללי יראה טבעי ולא מגוחך (וכן, הדבר נכון גם עבור תוספות שיער אומברה, משום שעדיין יש צורך באחידות במראה הכללי, גם אם צבע השיער משתנה באמצע האורך) – חשוב לקחת את הזמן.

כך שאם אתן מעוניינות להציג את עצמכן בצורה משגעת באירוע קרוב, או להתחיל לעבוד במקום חדש שבו חשוב מאוד ליצור רושם – יש לדאוג לביצוע תוספות אומברה מראש.

דרוש תהליך הכנה של השיער לקראת תהליך החיבור.

לשם כך מורחים את כל השיער בחומר מחזק, ומבצעים את החיבור על פי השיטה שנבחרה על ידי ההמלצה של מעצב השיער.

לרוב מדובר בצורת הלחמה, משום שתוספות אומברה נמצאות בקצה השיער, ויותר קשה להשיג מראה אחיד ומתמשך באמצעות קליפסים. אם כי במקרים מסוימים כן ניתן ליצור חיבורים כאלה לשימוש מזדמן.

לפני ואחרי מילוי שיער קצר עם תוספות אומברה

כיצד שומרים על תוספות שיער אומברה?

תהליך הטיפוח של תוספות השיער אומברה יכול להיות קצת שונה מתוספות שיער אחרות, משום שמדובר בצבע שונה, שדורש פעמים רבות גם הזנה מסוג אחר. העיקרון המנחה בתהליך הפעילות הזו הינה תמיד לשמוע בעצת המעצב. עצות הטיפול שלו ישתנו בהתאם לסוג השיער שנבחר עבור אומברה – שיער שהינו אינו מעובד לגמריהינו בעל טיפוח הדומה ביותר לטיפוח שיער רגיל, אך עדיין צריך לדאוג שלא לייבש אותו יותר מדי (כפי שקורה לכל קצוות השיער, אך בניגוד לשיער הטבעי שלנו, הקצוות השרופים שלתוספות השיער לא יכולים להתחדש). מדי מספר שבועות יש להגיע למפגש קבוע עם מעצב השיער לביצוע תהליכי תיקון, טיפוח והתאמה של התוספות לשיער הגדל, או לחילופין – למימוש הרעיונות החדשים שעלו בראשכן.

תוספות אומברה תמונה אחרי

מעצב השיער לאזר לוי שם למטרה לעזור לכל בחורה להגשים את הרעיונות שלה לגבי מראה השיער שלה, ולעשות זאת בצורה שלא תפגע בשיער לא בטווח הארוך, ולא בטווח הקצר.

בזכות המקצועיות של לאזר, נשים רבות מגיעות אליו מדי יום על מנת להשיג את המראה הרצוי בקלות ובנעימות.

השילוב בין מקצוענות בלתי מתפשרת ליחסי אנוש נעימים – הוא זה שהפך את לאזר לוי למעצב השיער האהוב על סלבס רבות.

אני מציע לך להגיע אלי לפגישת ייעוץ. בייעוץ נבחן את שיערך ונתאים לו את התוספות המתאימות ביותר. לפרטים טלפון/וואטסאפ: 0547424443