פירוק והרכבת תוספות שיער

על תוספות שיער כבר כולן שמעו. תוספות שיער זה הדבר הכי חם בתעשיית עיצוב השיער של השנים האחרונות, ולא סתם, שהרי מדובר בשיטה מושלמת ופתרון אידיאלי, לכל אישה אשר רוצה להאריך את שיערה במיידי, רוצה למלא את שיערה באם הוא דליל ועוד, והכל בצורה טבעית, שיער 100% טבעי!

אצלנו בלאזר תוספות שיער מבצעים תוספות בכל השיטות, ועובדים רק עם תוספות שיער שעשויות משיער 100% טבעי ואמיתי של נשים. השיער לא רק טבעי, אלא גם איכותי, עדין ובתולי, כך שהתוצאות יהיו מרשימות וטובות מאוד. את תצאי מהמספרה שלנו, עם שיער שאף אחד לא ידמיין בכלל שמדובר בתוספות.

מלבד תוספות שיער, אצלנו בלאזר גם מבצעים כמובן פירוק תוספות שיער בכל השיטות. בין אם מדובר בהדבקה בדבק קר/חם, הלחמות שיער, שזירת תוספות, תוספות שיער בלייזר ועוד שיטות אחרות ושונות, אם את זקוקה לפירוק של תוספות שיער, את מוזמנת להגיע אלינו ולקבל את השירות המקצועי ביותר, הסבלני ביותר עם שימוש בחומרים והכלים המתקדמים בתחום.

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ אצלנו. חייגי אלינו כעת לקביעת תור ותקבלי את כל הפרטים, לרבות הצעת מחיר מותאמת אישית וייעוץ מקצועי אצלנו. בנוסף, תוכלי להתרשם מהעבודות שלנו, תמונות לפני ואחרי באתר, לצפות בסרטונים שלנו בערוץ היו טיוב ולקרוא חוות דעת של לקוחות מרוצות בגוגל ובפייסבוק.

פירוק תוספות שיער צמידי שיער

פירוק תוספות שיער ננו אס פי

פירוק תוספות שיער קראטין

כיצד מתבצע פירוק תוספות שיער?

בראש ובראשונה, בכל השיטות מפרקים את התוספות הקודמות, חופפים את השיער היטב כדי שלא יישאר דבק או חומרים אחרים בשיער, מייבשים אותו ומברישים היטב ולאחר מכן מרכיבים מחדש את התוספות כמה שיותר קרוב לקרקפת.
אולם, בכדי לפרק ולהרכיב תוספות שיער, יש קודם לראות באיזו שיטה השתמשו בפעם הקודמת, כלומר כל שיטה שונה מהשניה, לדוגמא: פירוק תוספות שיער בדבק מורכב יותר ואיטי יותר מאשר פירוק תוספות שיער בלייזר או בקראטין.

אז מה עושים?

כל אישה שביצעה תוספות שיער, יהיה הצורך לחזור למספרה בכדי לבצע הליך של פירוק והרכבת תוספות שיער מחדש.
ומה זה אומר למעשה?
בכל השיטות השונות של תוספות שיער מלחימים/מדביקים את התוספות לשיער המקורי כמה שיותר קרוב לשורש השיער.
כמו כן, עם צמיחת השיער (כאשר לכל אישה קצב צמיחה שונה) יש צורך להגיע ולחדש את התוספות כי הן כבר נפולות ולא מתאימות.
ההליך הזה מתבצע בערך בין 3-6 חודשים מרגע ביצוע ההרכבה.

מעצב השיער בודק מה השיטה הקודמת שבוצעה ופועל לפרקה בהתאם עם החומרים המתאימים לכך. יש שיטות שייקחו יותר זמן מהאחרות. לאחר מכן, מעצב השיער ימליץ לך באם לעשות את אותה השיטה שהייתה או לנסות שיטה אחרת שלטעמו מתאימה יותר. חשוב לציין שזה בהתאם גם לרצון הלקוחה. כלומר אם הלקוחה היתה מרוצה מהתוספות שהיו לה ומשיטת לייזר לדוגמא, מעצב השיער יכול להמליץ על שיטה אחרת, אך בסופו של דבר חשוב שהלקוחה תהיה מרוצה ושיהיה לה נוח, ועל כן, הרצון שלה מעל הכל.

פירוק והרכבת תוספות שיער

מה המחיר? כמה עולה פירוק והרכבת תוספות שיער?

המחיר של פירוק והרכבת תוספות שיער משתנה בהתאם לשיטת התוספות שקיימת ויש לפרקה ובהתאם לשיטה שמרכיבים מחדש, מאחר ולכל שיטה כפי שנאמר קודם יש חומרים שונים שמחירם שונה וזן עבודה שונה, שכן פירוק והרכבת תוספות שיער בהדבקה ייקח יותר זמן מאשר פירוק והרכבת תוספות שיער בקראטין.

פירוק תוספות שיער קראטין

כפי שצוין קודם לכן, יש המון שיטות להרכבה של תוספות שיער. אחת השיטות היותר מבוקשות ומומלצות הן תוספות שיער קארטין, שהינו למעשה דבק קשיח ועמיד לאורך זמן, שיכול לתפוס היטב את התוספות בשיער הטבעי.

עשית תוספות שיער בשיטה של קארטין ואת רוצה להגיע ולפרק את התוספות ולחדש? בדרך כלל לקוחות אשר עשו תוספות שיער קארטין, מגיעות לפרק/לחדש את התוספות לאחר  בין 3-6 חודשים, משום שזו התקופה שבה השיער כבר צמח הרבה והתוספות לא יושבות נכון ונוח בשיער הטבעי.
אז כמה זמן זה לוקח? מאחר ולכל אישה יש שיער שונה, באורך שונה ועובי שונה, אי אפשר לומר באופן גורף כמה זמן ייקח הליך פירוק תוספות שיער קארטין, אולם כן אפשר לומר שזה יכול לקחת גם שעה וכמה שעות.

אם את מעוניינת להגיע ולבצע פירוק תוספות שיער קארטין, בואי אלינו. כאן במספרת לאזר, תוכלי לקבל את השירות מהמקצוענים בתחוםתוספות השיער. בלאזר מתמחים בכל שיטות תוספות השיער, לרבות תוספות שיער בקארטין, וידעו לבצע פירוק תוספות שיער קארטיןבצורה הטובה ביותר, בעדינות ובלי לגרום נזק לשיער. בלאזר מזמינים אותך להגיע לפגישת ייעוץ. חייגי אלינו עוד היום ונשמח לעזור.

חיבור התוספות מחדש – לאחר שביצעת פירוק תוספות שיער קארטין, אפשר לומר כי יש לך אפשרות לבצע מחדש חיבור והרכבה של התוספות שיער, או כמובן להישאר גם בלי. הכל לבחירתך והעדפתך. בלאזר תוספות שיער, יוכלו לבצע באותו היום של פירוק התוספות, גם הרכבה מחדש של תוספות שיער קארטין או בשיטה אחרת שיומלץ לך.
לאחר פירוק תוספות שיער קארטין, צוות המקום יחפוף את שיערך בצורה טובה ומקיפה, כך שלא יישאר שום חומר בשיער ויהיה אפשר לבצע חיבור מחדש בצורה הטובה ביותר.

פירוק תוספות שיער בדבק

עשית תוספות שיער בדבק קר בחודשים האחרונים? את מרגישה שאת זקוקה לחידוש של תוספות השיער בדבק? הכי חשוב זה לא לעשות את זה לבד בבית. בכדי לפרק תוספות שיער בדבק קר או בכל סוג אחר של דבק, חשוב מאוד להגיע אל מומחים שעוסקים בתחום תוספות השיער ויוכלו לבצע את פירוק תוספות שיער בדבק קר, בצורה הטובה ביותר, ויותר מכך וחשוב מכל – שלא יפגעו בשיער שלך.

אצלנו בלאזר תוספות שיער, מבצעים תוספות שיער בשיטות שונות, ופירוק של תוספות שיער מכל הסוגים, לרבות פירוק תוספות שיער בדבק קר. אצלנו תוכלו להיות רגועה שאת בידיים הטובות ביותר והשיער שלך בידיים של מקצוענים בתחום, שעובדים כבר שנים בענף תוספות השיער.

כיצד מתבצע פירוק תוספות שיער בדבק קר? לאזר וצוות המקום יתחיל בהליך הפירוק לאט ובעדינות, עם מכשור מתקדם ומקצועי, ובאופן ידני. ממש יבצע פירוק עדין של הדבק בשיערך, ללא כאבים וללא נזק לשיער. הצוות של לאזר עובד בצורה כה יסודית וקפדנית, שאת תוכלי לצאת מאושרת עם תוספות חדשות.

לאחר שפורקו כל תוספות השיער והדבק הקר יצא מהשיער, יחפפו את שיערך בצורה טובה ויסודית, עד לזה שהוא יהיה נקי מכל דבקים וחומרים אחרים שהיו עליו. בשלב זה יתחיל הליך ייבוש השיער, הברשתו, סידורו ואז ביצוע מחדש להרכבת תוספות השיער. הכל לפי בחירתך, שזה כמובן הכי חשוב. כמובן שאם ואת לא מעוניינת בביצוע מחדש של תוספות שיער, אינך מחויבת בכך. קודם כל את צריכה להיות מרוצה.אנחנו נדאג לכך שתצאי מאושרת ומסופקת מהמספרה, עם השיער היפה ביותר.

חשוב לציין, כי תוספות שיער מחודשות שנעשו לאחר פירוק תוספות שיער בדבק קר, לא מחויב שיהיו גם בהרכבה מחדש עם דבק קר. אפשרי יהיה לבצע את תוספות השיער בשיטות אחרות לפי מה שימליצו לך המקצוענים של לאזר ולבסוף ההחלטה היא שלך כמובן.

פירוק תוספות שיער בחרוזים

מבין השיטות הנפוצות לתוספות שיער, יש את שיטת תוספות שיער בחרוזים. ומה זה אומר? במקום להלחים את התוספות אל השיער הטבעי עם דבק או אמצעי הלחמה אחר, למעשה משתמשים עם חרוזים שאותם מחברים לשיער הטבעי, וזה לא פוגע בשיער ולא מזיק לו. את התוספות שיער מחבר מעצב השיער,למתן מראה טבעי יותר ושלא נראה לעין. החרוזים עצמם יהיו לרוב ממתכת עדינה מאוד המתחברת לשיער בצורה נוחה וטובה שיכולה להחזיק לאורך זמן.

אך מה קורה כשרוצים להוריד את התוספות שיער הללו? קשה מאוד להגיע לכל החיבורים באופן עצמאי, ובכדי לא לעשות נזק לשיער שלך, הכי חשוב זה להגיע למספרה ושם נבצע עבורך פירוק תוספות שיער בחרוזים בצורה מקצועית וטובה.גם בשיטה זו של פירוק תוספות שיער בחרוזים, יחפפו לך את השיער היטב וייבשו אותו, ואז תוכלי לבחור באם לעשות שוב תוספות שיער בחרוזים, או בשיטה אחרת שתבחרי ושימליצו לך עליה במקום, בהתאם לצורך שלך ולשיער שלך, וכמו כן, תוכלי להישאר גם בלי תוספות במידה וזה מה שאת רוצה.

פירוק תוספות שיער בחרוזים זה לא הליך ארוך מאוד, אך דרוש לו סבלנות ודייקנות, בכדי לא לפגוע בשיער. לכן, אצלנו בלאזר העובדים הטובים ביותר בתחום תוספות שיער, ורק מי שיודע ומומחה בשיטת פירוק תוספות שיער בחרוזים, יעשה לך את העבודה הזו.אם את מעוניינת לבצע תוספות שיער בחרוזים, אם את מעוניינת להגיע בכדי לבצע פירוק תוספות שיער בחרוזים, או לקבלת ייעוץ בנושא תוספות שיער, את מוזמנת לחייג אלינו עכשיו ולקבוע פגישת ייעוץ.

פירוק תוספות שיער בשיטת Nano SP

תוספות שיער בשיטה של נאנו אס פי, הינה אחת משיטות תוספות השיער המובילות ביותר של השנים האחרונות, וזה משום שבאמת מדובר בשיטה חדשנית ופורצת גבולות, אשר מביאה תוצאות מרשימות ועמידות לאורך זמן, בתחום תוספות השיער.
בשיטה זו למעשה מחברים את תוספות השיער עם חיבורים קטנים ומזעריים מאוד לשיער הטבעי ובצורה מאוד עמידה, כך שזה מחזיק לאורך מספר חודשים.

מה קורה לאחר כמה חודשים? בדרך כלל נשים אחרי 3-6 חודשים מגיעות למספרה שלנו בכדי לבצע חידוש או הסרה של תוספות שיער. בכדי לבצע פירוק תוספות שיער נאנו אס פי, חשוב מאוד כן להגיע למספרה, ולא לעשות את זה לבד, שכן מי שלא יעבוד בצורה מקצועית ועדינה עם התוספות והשיער הטבעי, יכול להזיק גם לשיער הטבעי וגם לתוספות שלא יהיה ניתן להשתמש איתן אחר כך. בשל כך, רצוי מאוד לבצע תוספות שיער נאנו אס פי, אצלנו בצורה בטוחה ומבוקרת.

פירוק תוספות שיער נאנו, יתבצע בעדינות ובזהירות. למעשה מעצב השיער, יפרק באופן מבוקר באופן ידני וגם באמצעות כלים ומכשור מתקדם בתחום, את התוספות אחת אחרי השניה, עד להסרה של כל התוספות ועד חזרה לשיער הטבעי. לבסוף ולאחר שכל התוספות הוסרו לחלוטין, יחפפו את שיערך היטב, ייבשו אותו ויכינו אותו לשלב של תוספות שיער מחודשות או לא, באם תבחרי בכך. מיד לאחר פירוק תוספות שיער נאנו, תוכלי לקבל ייעוץ, באם תרצי להמשיך בשיטת הNano SP או בשיטה אחרת.

פירוק תוספות רסטות

כאשר עושים תוספות שיער עם רסטות, אין מנוס מללכת למקום אשר מתמחה בזה ויודע לעשות את החיבור של התוספות בצורה חזקה וגם אסתטית ונראית טבעית לעין, ובכדי שזה יצא תוצאה כזו טובה, חייבים ללכת למקום ברמה גבוהה מאוד שמתמחה בזה.

בגלל צמיחת השיער התוספות יורדות למטה וככל שזה רחוק מהשורש באופן משמעותי ככה נהיות רסטות. אצלנו בלאזר תוספות שיער, תוכלו ליהנות משירות של תוספות שיער ופירוק תוספות שיער, לרבות פירוק תוספות רסטות ובמחירים נוחים, בהתאם למצב שיערה, לאורך ונפח השיער ועוד. פירוק רסטות לא כדאי ולא מומלץ לעשות לבד בבית.

מדובר בהליך פירוק עדין מאוד ויש צורך בידיים מיומנות שיוכלו לעשות את זה בסבלנות ובדיוק מרבי, בכדי לא לפגוע בשיער.

פירוק תוספות שיער דבק חם

שימוש בדבק חם, הינו שימוש די נפוץ בתחום תוספות השיער. בשיטה זו תוספות השיער יודבקו בצורה מאוד חזקה וכך הן יהיו עמידות לאורך זמן רב. מה שכן, בשיטה זו, כמו בשיטות האחרות, גם כן חשוב מאוד להגיע ולבצע פירוק בעת הצורך אצל מעצב שיער אשר מבין ועוסק בתחום זמן רב, מאחר ובאמת פירוק תוספות שיער דבק חם, יש לעשות בסבלנות רבה ובעדינות רבה, מפני שמי שלא יעשה זאת במקצוענות, יכול ויפגע בשיער הטבעי בצורה לא טובה כלל.

אז מה עושים? לאזר תוספות שיער, מזמין אותך לבצע אצלו גם תוספות שיער וגם פירוק תוספות שיער דבק חם. גם אם לא עשית את לאזר את התוספות עצמן אלא במקום אחר, את עדיין מוזמנת להגיע ולבצע את הפירוק של התוספות.

מלבד פירוק תוספות שיער דבק חם, לאזר גם ידאג לך לכל מה שתצטרכי, בין אם זה ייעוץ לאם כדאי לעשות שוב תוספות שיער ולבצע הרכבה במקום, באם כדאי להשתמש בשיטת הרכבת תוספות שיער אחרת ועוד.

פירוק תוספות שיער דבק חם וביצוע של הרכבה מחדש, יכול לקחת כמה שעות במספרה, אז בואי ערוכה לכך מראש.יש לך שאלות נוספות בנוגע לפירוק תוספות שיער דבק חם? רוצה לקבל פרטים מלאזר עצמו? חייגי אלינו עוד היום ונשמח לעזור לך ולקבוע לך פגישת ייעוץ.

פירוק הלחמות שיער

עשית תוספות שיער בהלחמה, וכעת את מעוניינת לפרק אותן? הגעת למקום הנכון. לאזר תוספות שיער מומחים בשיטות השונות לפירוק הלחמות שיער וצוותה מקום הינם מקצוענים שעובדים שנים בתחום. הצוות של לאזר פועל לביצוע פירוק הלחמות שיער, במקצוענות, עם המכשירים והחומרים המיוחדים ביותר והטובים ביותר שיש היום בשוק, בכדי להביא לתוצאה הטובה ביותר ומבלי לפגוע בשיער, או למזער את הנזק למינימום האפשרי.

חשוב לציין כי פירוק הלחמות שיער, ולא משנה באיזו שיטה של הלחמה השתמשו בשיערך, לא משנה מי ביצע את ההלחמה, יש לבצע אתהפירוק בעדינות ובסבלנות רבה. כל פעולה שאינה נכונה יכולה לפגוע בשיער הטבעי וזה משהו שכמובן אף אחת לא רוצה.
במספרת תוספות השיער של לאזר, עובדים לאט, מסודר ובסבלנות, מפרקים באופן יסודי תוספת תוספת, מוציאים את ההלחמה בצורה טובה ויסודית, ולאחר שכל התוספות הוסרו מהשיער הטבעי, צוות המקום יחפוף את שיערך היטב, ייבש אותו ויחזיר אותו למצב נקי מתוספות. בשלב זה, תוכלי לבחור באם לעשות תוספות מחדש או לא. צוות המקום ייתן לך ייעוץ מקיף לפי חוות דעתו ומצב שיערך, וכמובן ההחלטה הסופית הינה שלך בלבד.

אז כמה זה עולה? לכל אישה יש סוג של תוספות שונה, כמות שונה של תוספות בשיער, וכן הלאה, ועל כן, לא ניתן לומר כך את הצעת המחיר, אלא יש לקבל הצעת מחיר אצל לאזר תוספות שיער בהתאמה אישית, בהתאם למצב שיערך. כל שעלייך לעשות הוא להגיע.

אם את חושבת לעשות תוספות שיער, אם עשית תוספות שיער ועברו כמה חודשים וכעת את צריכה מומחה שיעזור לך לבצע פירוק הלחמות שיער, חייגי אלינו כבר עכשיו. אנחנו מתמחים בדיוק בזה ונוכל לתת לך את המענה הטוב ביותר.

פירוק חיבור תוספות שיער

אם יש לך חיבור תוספות שיער וזה הזמן להסיר את החיבור, אל תעשי זאת לבד בבית. בדרך כלל מי שמתחילה לבצע את פירוק חיבור תוספות שיער אצלה בבית באופן עצמאי, מגיעה אלינו כדי שנציל את המצב, כי זה מתחיל להסתבך לה באיזשהו שלב. ולמה? כאשר עושים תוספות שיער, מלחימים או מרכיבים תוספת תוספת, באופן עדין וזעיר ככל הניתן וקרוב לשורש השיער. כאשר לאחר כמה שבועות/חודשים שהאישה רוצה לבצע פירוק תוספות, השיער כבר התמלא וארך וכל תוספת יכולה להיות ממוקמת באזור אחר בראש. כמו כן, קשה מאוד להגיע באופן עצמאי לכל תוספת שממוקמת מאחורי הראש, ואם אין את הכלים והחומרים המתאימים לביצוע של פירוק חיבור תוספות שיער, את עלולה לפגוע בשיער הטבעי שלך וחבל מאוד.

פירוק חיבור תוספות שיער, עושים רק אצל המומחים בתחום! פירוק חיבור תוספות שיער עושים אצל לאזר תוספות שיער.

אז כמה זה עולה לנו? מחיר פירוק חיבור תוספות שיער בהתאם לכמות התוספות שיש לך, מצב השיער ובהתאם לשיטת התוספות שעשו לך. אופן הפירוק אצל לאזר יהיה עדין, סבלני ומקצועי, כאשר צוות המקום משתמש עם החומרים הטובים ביותר שיש היום בתחום, ואת יכולה להיות רגועה שאת בידיים הטובות ביותר ללא עוררין.

אז אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לשיטות פירוק חיבור תוספות שיער, או אם בא לך לקבל ייעוץ מהמומחים בתחום, חייגי אלינו לקביעת פגישה. נשמח לתת לך שירות.

פירוק תוספות שיער קוויקי/מדבקות

פירוק תוספות שיער מדבקות קוויקי, בדרך כלל עושים לאחר כמה שבועות שהדביקו לך את התוספות, זאת משום שהשיער צומח ויחד עם זה התוספות יורדות מטה וכבר לא נראות באופן טבעי על שיערך. אם הגעת לשלב הזה או שאת רוצה לבצע פירוק תוספות שיער מדבקות מסיבות אחרות שונות, זה הזמן לפנות אלינו.
אצלנו בלאזר תוספות שיער, אנו מתמחים ובמצעים מדי יום ביומו תוספות שיער בשיטות שונות וגם פירוק תוספות שיער מדבקות. איך זה קורה? קודם כל את מגיעה אלינו ואנו רואים אתמצב השיער והתוספות שבו. אם יש צורך להוריד אותן, אנו נבצע פירוק תוספות שיער מדבקות עם החומרים והכלים המתקדמים שעומדים לרשותנו, ואנו עושים זאת בעדינות, עובדים על כלתוספת ותוספת והדבקה הדבקה בנפרד, כך שלאט לאט מגיעים ומפרקים את כל התוספות השונות.
עלות פירוק תוספות שיער מדבקות תלוי בכמה תוספות יש לך בשיער ובאיזה מצב זה. כמו כן, הליך של פירוק והרכבה של תוספות, באם את מעוניינת בהרכבה מחדש, יכול לקחת כמה שעות טובות במספרה, וזה משהו שאת צריכה לקחת בחשבון.
יש לך שאלות בנושא פירוק תוספות שיער מדבקות? נשמח לעזור.

לא משנה באיזו שיטה של תוספות שיער עשו לך תוספות, ולא משנה כמה תוספות ואיפה עשית את תוספות השיער, אצל לאזר יקבלו אותך בידיים פתוחות וישמחו להעניק לך את השירות הטוב והמקצועי ביותר בארץ.
עדיין חוששת? יש לך עוד שאלות לגבי פירוק תוספות שיער, הרכבת תוספות שיער, רצון לשמוע על עלויות, רוצה לראות תמונות של עבודות שלנו ועוד?

בואי אלינו לפגישת ייעוץ. הקפה עלינו.. כל מה שעלייך לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג לקבוע לך פגישה אצלנו.
בהצלחה!